Народний депутат Віктор Медведчук ще 20 років тому попереджав про те, що в Україні настане знос інфраструктури. Про це у своєму Facebook написав публіцист і політтехнолог Дмитро Джангіров.

"На початку нульових тодішній перший віце-спікер Віктор МЕДВЕДЧУК створив "Комітету-2005", який повинен був зайнятися вирішенням проблемами інфраструктури комунального господарства України - починаючи з тих мереж і трубопроводів, чий термін експлуатації закінчився у 2005 році", - нагадує публіцист.

Джангіров вважає, що сьогоднішні проблеми, в тому числі, прорив тепломережі в Ocean Plaza, підтвердили правоту Медведчука, ще 20 років тому пропонував системно вирішувати проблему з зносом інфраструктури.

"Сьогоднішній день демонструє нам правоту МЕДВЕДЧУКА майже 20-річної давності: з 2005 року кількість аварій в країні зростає, але не "повільно, але вірно", а по експоненті – в повній відповідності з законами статистики", - констатував публіцист і політтехнолог.

За словами Джангірова, далі таких катастроф прорив в Ocean Plaza буде все більше - і відбуватися вони будуть все частіше. Але проблема в тому, за словами Джангірова, що вирішувати завдання зносу інфраструктури по плечу тільки державникам - а при владі шоумени.

"Вирішувати таку задачу по плечу тільки державникам, але при владі шоумени, не знають, з якого боку до тієї трубі підійти) Тому, як мовиться, "Маємо те, що Маємо", - іронічно написав політтехнолог.

ТРУБЫ ГОРЯТ.... В начале нулевых тогдашний первый вице-спикер Виктор МЕДВЕДЧУК создал «Комитет-2005», который должен...

Geplaatst door Дмитрий Джангиров op Woensdag 15 januari 2020

Джангіров укладає, що для вирішення проблем потрібні люди зі стратегічним мисленням.

"При цьому завдання, які ставив майже двадцять років тому «комітет 2005» не змінилися – Україні потрібен загальнонаціональний план заміни інфраструктури ЖКГ, починаючи з труб. Змінилася тільки ступінь зносу труб… і як І раніше затребувані люди зі стратегічним мисленням – інакше ці проблеми не вирішити…", - резюмував публіцист і телеведучий Дмитро Джангіров.