Народний депутат Віктор Медведчук вважає, що заява про відставку, яку подав прем'єр-міністром президента не буде мати ніяких наслідків.

Нардеп піддав критиці те, як діє Кабмін і вважає, що його потрібно відправити у відставку. Крім того, він дав інструкцію президенту як це можна зробити.

"Сьогодні багато хто, в тому числі і депутати, і політики, які кажуть: Гончарук та уряд в цілому отримали імунітет у відношенні того, що їх не можна відправити у відставку протягом року після затвердження програми уряду. Дійсно, така норма є в Конституції, але й інше: за чотири місяці реалізації так званої програми уряду Гончарука абсолютно нічого не зроблено в головних напрямках. У напрямах поліпшення інвестиційного клімату, не зроблено нічого для зменшення тарифів, нічого не зроблено для залучення інвестицій і відкриття нових робочих місць. І тому програма сьогодні не працює, її реалізацією уряд не займається", ‒ підкреслив парламентарій.

Медведчук пояснив, що депутати від "Опозиційної платформи – За життя" внесли до парламенту проект постанови про скасування постанови Ради про затвердження програми уряду.

Популярні новини зараз

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Негайно викиньте це з холодильника! Топ-10 продуктів, котрі нищать ваше здоров'я

Українка показала, як Vodafone підло розводить на гроші вірних клієнтів

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

"Якщо ВР треба відправити у відставку Гончарука, не розглядати його дешеві піар-ходи, пов'язані із заявою, а дійсно відправити його у відставку, то тоді треба скасувати цю постанову. І після цього розглянути його відставку, так як він буде позбавлений імунітету», ‒ зазначив парламентарій. Однак, впевнений Віктор Медведчук, в парламенті не набереться потрібної кількості голосів від фракції «Слуга народу». «Тому, на жаль, відставка ні в одному, ні в іншому випадку сьогодні, в цьому місяці, наступному не відбудеться", ‒ підсумував політик.