Голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя», народний депутат Віктор Медведчук зустрівся у Полтаві з однопартійцями на конференції міської організації ОПЗЖ.

В ході конференції Медведчук озвучив формулу ОПЗЖ з відновлення територіальної цілісності країни.

«З 14-го року ми намагаємося принести мир в країну, ми намагаємося повернути Донбас в Україні, а Україну на Донбас», - заявив Медведчук.

Разом з тим опозиційний політик зазначив, що «Порошенку і його команді не потрібна була ця формула з відновлення територіальної цілісності країни. Тому що повернений в Україну Донбас ніколи б не проголосував ні за нього, ні за його партію. І це був факт, який він добре усвідомлював».

У той же час Медведчук з жалем зазначає, що і нова влада навіть не взяла до уваги того факту, що треба йти шляхом виконання Мінських угод. На думку парламентарія, команда, яка прийшла до влади, не просто далека від ідеалу, вона ще й далека від того, що відбувається в країні.

Медведчук змалював соціально-економічну ситуацію в Україні та окремо зупинився на економічних показниках Полтавської області: падіння промислового виробництва за 2019 рік - 6,34%. У сільськогосподарському виробництві, яким в тому числі пишалася Полтавська область, падіння на 3,4%.

Популярні новини зараз

Труп львів'янки вирізали з машини - пекельна ДТП на трасі Київ-Чоп приголомшила Україну

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Ходить до школи, готується до пологів - історія 13-річної львів'янки прогриміла на всю Україну

Під Львовом засікли фуру з мотлохом "від Коко Шанель" - прощавайте, секонд-хенди

Показати ще

«Зниження реальної заробітної плати, втрата робочих місць ... Заборгованість по заробітній платі, яка стала рекордною (вдумайтеся!) В усій країні, в тому числі і у вас в області!» - зазначив парламентарій.


Віктор Медведчук також прокоментував скандал з високими зарплатами чиновників і жорстко розкритикував діяльність уряду, яке своїми реформами довело країну до економічного колапсу, а народ - до злиднів.

«Команда, яка прийшла до влади, сказала, що" епоха бідності закінчилася ", а за фактом ми вже живемо в епоху убогості», - резюмував політик.


Він переконаний, що люди це вже усвідомили і зараз хочуть бачити у владі професіоналів і ефективних управлінців.

«Перед виборами нових осіб хотіли близько 70% виборців, - зазначив Медведчук, - і вони їх отримали». А остання соціологія (за грудень), підкреслив він, говорить про те, що тільки 20% хочуть нових облич, в той же час 43% громадян бажають бачити професіоналів, які розуміються на економіці, соціальній сфері та питаннях державного управління. Саме вони повинні керувати країною, щоб вона стала успішною.

Політик також розповів про досягнення партії на парламентських виборах і дав настанови керівництва міської партійної організації:

«Треба піднімати, що на парламентських виборах ми в двох областях зайняли перше місце, це Донецька і Луганська. Ми в семи областях посіли друге місце. У шести областях ми посіли третє місце, в тому числі і в Полтавській. Місто Полтава на парламентських виборах був другим. І тому сьогодні, коли ми Напучуючи, висловлюємо побажання новому керівництву Полтавської міської організації, ми говоримо з приводу того, що керівники, які ми щойно обрали, повинні розуміти, що партія не може бути нижче другого місця ні в області, ні в місті ... »


В ході конференції мешканка міста Полтави подякувала Віктора Медведчука за його роботу зі встановлення миру і повернення утримуваних осіб додому, до родин.

Як відомо, в роботі конференції взяли участь голова Політради партії Віктор Медведчук, співголова партії Вадим Рабинович, глава обласної організації «Опозиційною платформи - За життя» Олег Сазонов. В ході засідання головою Полтавської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» було обрано народного депутата Верховної Ради IX скликання Ілля Ківа, його заступником - Володимир Гриценко.