Представники фракції «Опозиційна платформа – За життя» внели у Верховну Раду законопроект, який заборонить міністрам, чиновникам, депутатам і працівникам державних підприємств отримувати зарплати, які не відповідають їхнім реальним вкладам в розвиток країни.

Про це повідомив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук, йдеться на офіційному сайті політсили.

«Максимально допустимий розмір виплат особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, керівникам установ та організацій, які фінансуються з бюджету, не повинен перевищувати десяти мінімальних зарплат, тобто 47 230 гривень на сьогоднішній день», - зазначив політик.

Віктор Медведчук також упевнений: зарплати чиновників в сотні тисяч, а часом і мільйони гривень - це вишукане знущання над простими українцями, які отримують в сотні разів менше.

«Суми в сотні тисяч, а часом і мільйони гривень - це корупція в чистому вигляді, використання свого службового становища з метою особистого збагачення. Ці рішення приймалися представниками влади в рамках системи кругової поруки », - підкреслив парламентарій.

За словами Медведчука, якщо комусь із держслужбовців запрпонована ОПЗЖ зрплата, яка є досить високою за мірками України, здасться замалою, то вони можуть відправитись «шукати можливості для самореалізації в приватному секторі або працювати над підвищенням мінімальної зарплати - на благо всіх українців»

Нагадаємо, раніше голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук заявляв, що нинішній уряд на чолі з прем'єр-міністром Гончаруком - це команда дилетантів, які діють виключно у власних інтересах.