23 січня у Парижі пройшла зустріч голови міжфракційного депутатського об'єднання «Міжпарламентський діалог заради миру: Україна - Росія - Німеччина - Франція» Віктора Медведчука з депутатами верхньої і нижньої палат парламенту Франції, дипломатами і представниками ділових кіл країни. На зустрічі, яка проходила в Люксембурзькому палаці, обговорювали презентований Медведчуком «Парламентський вимір "нормандського формату"».

Реалізацію ініціативи, яка була зафіксована в парламенті України, про створення міжфракційного депутатського об'єднання «Міжпарламентський діалог заради миру: Україна - Росія - Німеччина - Франція» підтримали і висловили готовність взяти участь близько 40 сенаторів і 26 депутатів Національних зборів Франції.

В рамках візиту до Парижу Віктор Медведчук провів також робочу зустріч з головою департаменту Росії і Східної Європи МЗС Франції Марі Дюмулан.

Під час довгої, грунтовної бесіди учасники зустрічі обговорили проблеми реалізації Мінських угод після паризького саміту «нормандського формату» 9 грудня а також перспективи мирного процесу в Україні. Медведчук підкреслив, що дана ініціатива в тому числі покликана підтримати зусилля президента Франції Еммануеля Макрона щодо забезпечення якнайшвидшого завершення конфлікту на Сході України.

Нагадаємо, 20 грудня 2019 року в Санкт-Петербурзі Володимир Путін зустрівся з головою Політради Української партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктором Медведчуком. Президент РФ Володимир Путін дав високу оцінку ідеї підключити парламенти України, Росії, Німеччини та Франції до врегулювання конфлікту на Донбасі. Путін заявив: «Хороша ідея. Я попрошу керівництво Думи, щоб вони теж попрацювали ».

Уже через кілька днів Віктор Медведчук і голова Державної Думи РФ В'ячеслав Володін провели зустріч, в ході якої була виражена всебічна підтримка реалізації Мінських домовленостей в рамках «нормандського формату».