Стало відомо, що французька сторона бачить вираз доброї волі України і Росії, але важливо, як це конкретизується в діях. Про це заявив депутат Національної асамблеї Франції Рене Денеси, передає 112.

Заява прозвучала під час брифінгу після презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" на зустрічі з членами Сенату Франції, депутатами національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

"Сигнали, які я бачу, позитивні сигнали, це насамперед обмін полоненими, який стався. Ми також бачимо, що з обох сторін є вираз доброї волі, але треба подивитися, як це вираз доброї волі конкретизується в діях", - сказав він.

Раніше стало відомо, що 23 січня голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук провів у Парижі презентацію "Парламентського виміру "нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

Популярні новини зараз

Унікальні кадри, які вирізали з постільних сцен фільму "Москва сльозам не вірить"

Головне за день вівторка, 18 лютого: в українців заберуть грошові перекази, Зеленського заборонили, а Богдан пішов по дівчатах

Пугачову після пластики спіймали в невідповідний момент, не врятувала навіть перука

В Україні запроваджують безкоштовне розмитнення "євроблях", названо головні підводні камені

Показати ще