Голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук поклав квіти до меморіалу радянським воїнам, полеглим в боях під час Другої світової війни. Медведчук вшанував пам'ять полеглих воїнів разом з членом Бундестагу головою російсько-німецької парламентської групи Роббі Шлундом.

«Це знакове місце не тільки для Берліна, для Німеччини, але і знакове місце для всіх тих, хто шанує пам'ять загиблих під час Другої світової війни, під час Великої Вітчизняної війни, вшановує пам'ять героїв радянських Збройних сил, пам'ять героїв Червоної Армії, які віддали своє життя в боротьбі з фашистськими загарбниками і зробили все для того, щоб світ в Європі запанував 9 травня 1945 года ... Тому це місце знакове для нас, для нормальних людей », - зазначив Віктор Медведчук.

Медведчук висловив надію на те, що зустріч з депутатами Бундестагу буде плідною і продовжить розпочате в Парижі.

«Ми продовжимо те, що ми робили в Парижі, де зустрічалися з сенаторами, з представниками Національних зборів. Сьогодні у нас відбудуться зустріч і дискусія з депутатами Бундестагу, а також окремі зустрічі з представниками ХДС і зустріч з соціал-демократами. Я думаю, що ми обговоримо презентацію нашого мирного плану, обговоримо питання, пов'язані з мирним планом і можливістю його реалізації через проекцію "нормандського формату", через парламентський діалог, яким займається зараз створене у Верховній Раді України міжфракційне депутатське об'єднання для того, щоб наблизити світ в Україні », - зазначив Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

У свою чергу депутат Бундестагу Роббі Шлунд заявив, що дружба між країнами вкрай важлива, важливо спілкуватися і реалізовувати спільні проекти.

Віктор Медведчук 28 січня проведе зустрічі з представниками дипломатичних та ділових кіл Німеччини, а також депутатами Бундестагу для презентації та обговорення «Парламентського виміру" нормандського формату "», який повинен сприяти мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, 23 січня 2020 року в Сенаті Франції відбулася презентація «Парламентського виміру" нормандського формату "» для депутатів верхньої і нижньої палат французького парламенту. Раніше президент Російської Федерації Володимир Путін гаряче підтримав миротворчу ініціативу Віктора Медведчука - ідею міжпарламентського діалогу парламентаріїв України, Росії, Німеччини та Франції. Пізніше голова Політради «Опозиційною платформи - За життя» обговорив її зі спікером Держдуми РФ В'ячеславом Володіним.