Команда нинішнього президента частково винна в тому, що поїздка офіційної делегації України на чолі з Володимиром Зеленським у Давос обернулася черговим провалом. У цьому уверен голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

За словами парламентарія, «"свита програла короля" начисто»: помічники, експерти та інші служби, які готували поїздку президента, "підготували для виступу Зеленського абсолютно провальну для економічного форуму порядку денного, сформовану без будь-якого розуміння положення України в світі та ключових світових тенденцій".

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

"А чого варта ідея Зеленського створити особливі умови для роботи іноземних інвесторів, які вкладуть $10 млн або $100 млн в українську економіку! Якийсь помічник, служба або експерт порадив Зеленському з трибуни Давоського форуму фактично визнати, що в Україні без спеціально призначеного посередника (тобто "даху" чи наглядача від влади) з державою працювати не вийде?! Самі іноземні інвестори такого посередника і не просять. Вони просять РІВНИХ прав для всіх інвесторів, гарантій захисту інвестицій для ВСІХ, а не тільки для іноземних. І після цієї заяви Зеленський тут же озвучив протилежну тезу: "Нова українська влада будує рівні правила гри для всіх". Ці частини доповіді писали різні помічники?", – заявив Медведчук.

Народний депутат підкреслив, що найкращою демонстрацією, нескоординованості дій в команді Зеленського послужила заява прем'єра Гончарука про здачу "Укрзалізниці" в управління Deutsche Bahn.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Найсильніші молитви за покійних в батьківську суботу: правильні слова під час Великого посту

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Показати ще

"Свій внесок у знищення репутації України і українського президента під час цього заходу вніс і поки ще прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Насамперед ‒ українським рецептом успішності, що полягає в умінні голосно кричати "Слава Україні! ", та повідомленням про здачу "Укрзалізниці" в управління Deutsche Bahn. Плутанина, яка виникла після цієї заяви, служить кращою демонстрацією, нескоординованості дій і обмеженості тих, хто цим займається", – підкреслив політик.

Крім того, парламентарій вважає, що для виступу команда Зеленського підготувала йому дуже слабку порядку денного, - "не цікавить інвесторів, не актуальну для них, а в тій частині, яка стосується інвестиційного клімату в Україні, просто образливу і принизливу для українців, що свідчить про відсутність розуміння потреб міжнародного капіталу та елементарного розуміння інвестиційної діяльності», резюмував Віктор Медведчук.