Екс-президент Європейської економічної і соціальної ради Анрі Малосс заявив, що запропонований народним депутатом України Віктором Медведчуком "Парламентський вимір "нормандського формату" - це не просто партійна ініціатива, а ініціатива від України.

Про це Анрі Малосс сказав після зустрічі Медведчука з депутатами Бундестагу для обговорення його ініціативи, пише 112.

"Я вважаю цю ініціативу чудовою. Я саме сказав про це, я з Віктором Медведчуком минулого тижня, у четвер, був у Парижі у французькому Сенаті, і можу сказати, що ця ініціатива викликала великий інтерес не тільки серед різних французьких політичних груп як правих, так і лівих, консервативних, партії Макрона, а також в органах уряду. Чому? Ми знаємо, що якщо залишатися на рівні урядів, на рівні глав держав: Меркель, Макрон, Путін, Зеленський, це буде тривати дуже довго. Тобто суспільство, мається на увазі парламент, бізнес, повинно бути притягнуто до цього мирного процесу, і тому я вважаю цю ініціативу чудовою. Бо інакше буде тривати десять років і потягне за собою чимало жертв", - сказав він.

"Я чув про те, що президент Зеленський хоче миру, і більшість партій у парламенті хочуть миру, і ... мої друзі у французькому парламенті – вони надсилають різні партії. Не всі виступають на підтримку президента Макрона, але ми всі підтримували президента Макрона в його прагненнях до миру, коли він почав ці дії, це стосується зустрічі в "нормандському форматі" в грудні місяці, коли зустрічалися глави урядів Німеччини, пані Меркель та пан Путін, і всі політичні сили аплодували Макрону. І тому вважаю, що якщо хтось, як Віктор Медведчук, виявляє чудову ініціативу, представляє в Парижі, у французькому Сенаті – це дуже позитивно для нас всіх. Я не можу уявити, що це не можна підтримувати. Я хотів би додати, що Віктор Медведчук чітко пояснив в Парижі також, що він не хоче сам..., що він автор цієї ініціативи, він буде дуже радий, що й інші партії і президенти підтримують цю ініціативу, навіть керують нею. Чому б ні? Я це зрозумів. Тобто це ініціатива, яка стосується всіх, це не партійна ініціатива, це ініціатива від України", - підкреслив Малосс.

Популярні новини зараз

Ексдружина Потапа подарувала Дорофеєвій прощальний поцілунок у п'яту точку

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще