Народний депутат Віктор Медведчук расскзаал про те, що "Опозиційна платформа – За життя" планує організувати зустріч делегацій парламентів України, РФ, Німеччини і Франції, щоб надати сприяння голів "нормандської четвірки". Відповідна заява прозвучала на брифінгу після зустрічі з представниками найбільших фракцій Бундестагу в Берліні, передає 112.

"…діалог заради світу, Україна, Росія, Німеччина, Франція. Тому наступну зустріч ми будемо презентувати Державній думі, і після цього буде спільна зустріч. Делегацій парламенту, які підтримають цю ініціативу, спрямовану на мирне врегулювання на Донбасі, в Страсбурзі, делегацій всіх чотирьох парламентів, які і являють собою парламентський вимір "нормандського формату", – розповів він.

Медведчук підкреслює, що метою зустрічі є сприяння голів "нормандської четвірки".

"Цим ми хочемо досягти стратегічної мети, сприяти глав держав "нормандського формату", які обрали фундаментом своєї діяльності мінські угоди, реалізувати ці мінські угоди в життя, а значить, втілити всю цю діяльність протягом останніх років в світ, в реальний мир в Україні", – додав політик.

Популярні новини зараз

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще