Народний депутат Віктор Медведчук расскзаал про те, що "Опозиційна платформа – За життя" планує організувати зустріч делегацій парламентів України, РФ, Німеччини і Франції, щоб надати сприяння голів "нормандської четвірки". Відповідна заява прозвучала на брифінгу після зустрічі з представниками найбільших фракцій Бундестагу в Берліні, передає 112.

"…діалог заради світу, Україна, Росія, Німеччина, Франція. Тому наступну зустріч ми будемо презентувати Державній думі, і після цього буде спільна зустріч. Делегацій парламенту, які підтримають цю ініціативу, спрямовану на мирне врегулювання на Донбасі, в Страсбурзі, делегацій всіх чотирьох парламентів, які і являють собою парламентський вимір "нормандського формату", – розповів він.

Медведчук підкреслює, що метою зустрічі є сприяння голів "нормандської четвірки".

"Цим ми хочемо досягти стратегічної мети, сприяти глав держав "нормандського формату", які обрали фундаментом своєї діяльності мінські угоди, реалізувати ці мінські угоди в життя, а значить, втілити всю цю діяльність протягом останніх років в світ, в реальний мир в Україні", – додав політик.

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Показати ще