Ініціативу народного депутата і голови політради партії "Опозиційна платформа За життя" Віктора Медведчука назвали єдиною надією на мир в Україні. Про це після зустрічі Медведчука з депутатами Бундестагу для обговорення "Парламентського виміру "норм андського формату" заявив депутат Європарламенту Максиміліан Кра, передає 112 Україна.

"Ініціатива Віктора Медведчука зараз є єдиною надією, бо світ, згідно з мінськими угодами і "нормандскому формату", – єдина можливість реалізувати, оскільки зараз в українському парламенті не вистачає волі для того, щоб імплементувати ці прагнення до миру в українське законодавство, і Віктор Медведчук – єдиний, який виступає за послідовну реалізацію цих зусиль", - сказав він.

"З-за того, що цей конфлікт на сході України був створений для того, щоб між Росією, з одного боку, та Західною Європою, з іншого боку, створити конфлікт, і всі ті, хто зацікавлені в цьому конфлікті в Україні, впливають на те, щоб перешкодити реалізації цього мирного процесу. Тому всі ті, хто, як я, прагнуть до світу, зацікавлені в тому, щоб друзі в Україні допомагали для реалізації світу. Цей конфлікт, на жаль, тільки нагнітає внутрішньоукраїнський конфлікт. Це також і двигун, метод, для того щоб створювати напругу між Західною Європою і Росією, вводити економічні санкції. Саме ті, хто цього хоче в Україні, можуть впливати. І тому ті, хто, як Віктор, хочуть миру, залучили на свій бік тих в Європі, які також хочуть миру", - додав Кра.