31 січня українські ЗМІ оприлюднили запис розмови, в ході якого глава СБУ Баканов обговорює фальсифікацію кримінальної справи проти Віктора Медведчука з главою ДБР Трубою. У ОПЗЖ прокоментували дії керівництва СБУ.

Головною перешкодою для злочинного свавілля СБУ стосовно представників партії «Опозиційна платформа – За життя» є судова система, з якою нова українська влада бореться всіма силами.

Про це заявили у партії «Опозиційна платформа – За життя», прокоментувавши оприлюднену українськими ЗМІ запис розмови голови СБУ Баканова з директором ДБР Трубою про фальсифікацію кримінальної справи проти Віктора Медведчука.

Як стверджують ЗМІ, глава СБУ сказав: «Ми вчора дискутували з Володимиром Олександровичем (Зеленським. – Ред.) з приводу кримінальних справ щодо Медведчука, які там є. Він просто постійно щось говорить, і в принципі ці справи можна множити і множити. Я кажу, що, якщо ми їх почнемо плодити одне за іншим, все одно лінгвістична експертиза повинна бути, яка щось знайде в цих висловлюваннях. Тому що, якщо ми підемо в суд, це буде оціночне судження…»

У політсилі також підкреслили: влада, прекрасно знаючи, що Віктор Медведчук діяв і діє в рамках правового поля, всіма силами намагається влаштувати різного роду провокації. Звідси організована СБУ незаконне стеження, оперативно-розшукові дії щодо представників партії «Опозиційна платформа – За життя» і членів їх сімей, а також протиправні обшуки в офісі партії.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

«Цілком очевидно, що без "ручних" і підконтрольних судів влада не може розправлятися з опозиційними політиками, ЗМІ або домагатися виконання своїх незаконних рішень. Запис розмови Баканова і Труби доводить, що головною перешкодою для злочинного свавілля СБУ є судова система. І з нею вони борються всіма силами: скорочують чисельність членів Верховного суду, намагаються знищити судову систему України, зробити її "ручний" для влади. Ось що треба сьогодні Баканову, ось на що спрямований його злочинний умисел», ‒ йдеться в заяві.

Представники опозиційної партії вимагають від правоохоронних органів негайного та об'єктивного розслідування у зв'язку з оприлюдненими в ЗМІ записами.

«Партія "Опозиційна платформа – За життя" вимагає негайного та об'єктивного розслідування щодо оприлюднених ЗМІ записів. Але вже зараз зрозуміло: "дуже гучна історія" про злочинної фальсифікації СБУ кримінальних справ щодо Віктора Медведчука дуже погано закінчиться для влади», ‒ заявили в ОПЗЖ.