"Уряд національного примирення" може об'єднати нардепа Віктора Медведчука з "Слугою народу". Про це в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" заявив народний депутат від фракції "Європейська Солідарність" Микола Княжицький.

"Рейтинги говорять про те, що зараз у нас можуть вводити молдавський варіант, який зробив пан Козак, який зараз в РФ відповідає нібито замість Суркова за так звану українську політику", – сказав парламентарій.

Княжичев відзначив високий рейтинг партії ОПЗЖ на сході і півдні країни і зазначив вірогідним створення уряду "національного примирення".

Віктор Медведчук, фото: ОПЖ
Віктор Медведчук, фото: ОПЖ

Потім, прогнозує депутат, з цього уряду "викинуть патріотів", залишивши в ньому Віктора Медведчука і "Слугу народу".

Популярні новини зараз

Осадча і Горбунов влаштували синові день народження в компанії гігантських свинок, перші фото красунчика

Головне за день вівторка, 18 лютого: в українців заберуть грошові перекази, Зеленського заборонили, а Богдан пішов по дівчатах

В магазині АТБ у покупця "зникла" величезна сума, хіба червоний цінник вартий цього - жорстке відео

В Україні запроваджують безкоштовне розмитнення "євроблях", названо головні підводні камені

Показати ще

Валерій Кравченко, старший науковий співробітник Інституту стратегічних досліджень вважає, що проблемами для Києва може обернутися призначення Дмитра Козака куратором українського напрямки російської зовнішньої політики.

Кравченко переконаний, що розмити «стійкість червоних ліній та національну ідентичність» українців в нинішніх реаліях нескладно.

"Дискурс з цього питання підживлює сам президент Володимир Зеленський: його новорічне звернення в дусі "яка різниця" дуже сприяє планам Козака. Точніше, його призначення на "українське питання" є варіантом реакції Путіна у намаганні допомогти нам розібратися, ким ми є", – заявив експерт.

На думку Кравченка, президент РФ готує українцям нові очікування, завуальовані під що-небудь дуже привабливе: дешевий газ, масштабні інвестиції, добробут для кожного, свободу вибору мови і релігії.