У Полтаві відбулася спроба підпалу приймальні ОПЗЖ. У партії вважають, що це частина кампанії, яка спрямована проти народного депутата України Іллі Ківи і партії в цілому.

Про це сообщает прес-служба політсили. 

У партії нагадали, що це – не перший випадок нападу на офіс "Опозиційної платформи – За життя" у Полтаві.

Одного з нападників, активіста ВО «Свобода» Вадима Патика, завдяки діям співробітників парторганізації, вдалося затримати. 

"Цей акт політичного терору і залякування доводить, що нападами на ОПЗЖ займаються саме націонал-радикали. Продемонструвавши повну неспроможність своїх ідей, спрямованих на розкол країни, розпалювання ворожнечі, утиск прав російськомовного населення, позбувшись підтримки громадян України, націонал-радикали вдаються до останнього засобу – насильству", – заявили в прес-службі.

Популярні новини зараз

Тріумф Go_A, істерика KHAYAT і друге заміжжя Тіни Кароль - як пройшов фінал Нацвідбору на Євробачення 2020

Навіть яму вирили - під Вінницею несподівано "воскресла" бабуся, такого лікарі ще не бачили

ПриватБанк попередив українців про нову "фішку" карткових шахраїв

Бідність і натовп алкоголіків - заборонені фото часів СРСР, які спливли тільки сьогодні

Показати ще

У ОПЗЖ вважають цю спробу підпалу частиною системної кампанії, яка проводиться у ЗМІ для дискредитації керівника полтавської організації партії, народного депутата Іллі Ківи і партії в цілому.

"Опозиційна платформа – За життя" вимагає проведення об'єктивного розслідування, встановлення не тільки виконавців, але й замовників кампанії терору проти нашої партії. Це – першочергове завдання правоохоронних органів, які допустили розгул насильства і націонал-радикалізму", – підсумували в партії "Опозиційна платформа – За життя".

Нагадаємо, 24 січня 2020 року в Полтаві невідомі напали на приймальню партії «Опозиційна платформа – За життя». Приймальня, на відкритті якої були присутні Вадим Рабинович і Віктор Медведчук, розпочала роботу всього кілька днів тому – 21 січня 2020 року.