Член французького Сенату Анрі Малосен заявив, що ініціатива Медведчука спрямована на встановлення миру в Україні і є дуже хорошою платформою для вирішення українських питань.

Європейський політик повідомив, що більшість європарламентарів підтримали мирну ініціативу голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука про створення Міжпарламентського діалогу країн "нормандської четвірки".

За словами Анрі Малосена, запропонований Віктором Медведчуком формат може раз і назавжди вирішити кризу на Донбасі і встановити мир в Україні.

При цьому, Малосен зазначив, що Віктор Медведчук є одним з небагатьох українських політиків, який пропонує конкретні кроки для забезпечення миру не лише в Україні, а й у всій Європі.

"Він є українським політиком, членом Верховної Ради. Я помітив, і мої колеги з французького Сенату також помітили, що він представив цю ініціативу не як власну, а як ініціативу для України. Тому це не партійна ініціатива, яка повинна прославляти опозиційного лідера. Від цього може бути користь. Ось чому я беру участь в цій ініціативі, підтримую її ", - підкреслив Малосен.

Малосен також зазначив, що мирний план Віктора Медведчука лише зайвий  раз підтверджує його проукраїнську позицію в питанні двосторонніх відносин між Україною і Росією.

Популярні новини зараз

Банки подарували українцям кредитні канікули на час карантину, що важливо знати

Влад Яма на карантині "відростив" розкішну шевелюру, як виглядає танцюрист з волоссям

"Ви так задовбали!" - Мосейчук в прямому ефірі висловила депутатам все в обличчя

Плюс 10 років - грубі помилки з зачіскою, які додають віку

Показати ще

"Я почув від пана Медведчука, що він хоче знайти шляхи виходу з цієї кризи. Поважаючи, по-перше, інтереси України, а по-друге, з огляду на позиції інших. При пошуку рішення ви повинні поважати думку інших. Наприклад, я можу сказати, що під час нашої дискусії у французькому Сенаті пан Медведчук повторював, що Крим є українським, він розташований на українській території. Він згадав, що Росія має іншу думку, але сказав, що Київ вважає Крим частиною України", - сказавполітик.

Нагадаємо, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що Міжпарламентський діалог "нормандського формату" може посприяти депутатам українського парламенту і главам держав "нормандської четвірки".

Саме тому, як зазначив український політик, мирний план ОТЗЖ спрямований виключно на реалізацію Мінських угод і встановлення миру в Україні.

Як повідомлялося раніше, народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук представив мирний план щодо врегулювання конфлікту на Донбасі представників Сенату Франції та німецького Бундестагу.

Пізніше, євродепутати висловили готовність підключитися до мирної ініціативи Віктора Медведчука щодо встановлення миру в Україні і заявили, що з великим інтересом поставилися до ідеї Парламентського виміру «нормандського формату».