Лідер політради партії "Опозиційна платформа — За життя", депутат Верховної ради Віктор Медведчук заявив, що вважає "моральною потворністю" протести проти повернення громадян України з охопленого спалахом нового коронавіруса китайського Уханя.

Про це Віктор Медведчук заявив в ефірі одного з російських телеканалів.

Віктор Медведчук, фото: 112 Україна
Віктор Медведчук, фото: 112 Україна

"Мені здається, що подібні протестні акції — це якесь моральне каліцтво, тому що наших громадян, наших співвітчизників треба повертати до країни. Це наш обов'язок, це наше зобов'язання, а ті хто протестує проти цього — це ще раз підтверджує убогість націонал-радикальних сил, які намагаються розпалити вогонь внутрішнього протистояння", - заявив народний депутат.

Медведчук також заявив, що в західних областях України закликають відправити евакуйованих громадян на схід країни.

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

"Це в країні, яку сьогодні хочуть пошити і підвести під загальним знаменником загальних інтересів", - підкреслив Медведчук.

У четвер з китайського Уханя до Харкова було евакуйовано 73 людини. Після проходження необхідних процедур їх відправили на карантин до медичного центру Національної гвардії України, розташованого в селищі Нові Санжари Полтавської області.

Проте місцеві жителі, які побоюються поширення інфекції, заблокували автомобілями в'їзд у селище. На місце подій прибули бійці Нацгвардії, які за допомогою військової техніки прибрали транспортні засоби протестувальників з проїжджої частини. Сталися сутички.