Представники партії "Опозиційна платформа – За життя" візьмуть участь у святкуванні 75-ї річниці Перемоги Радянського Союзу у Великій Вітчизняній війні, який відбудеться 9 травня 2020 року в Москві. 

З такою заявою виступив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук.

Віктор Медведчук, фото: 112 Україна
Віктор Медведчук, фото: 112 Україна

"Та нічого не сталося, ми запропонували дійсно, створити таку делегацію і поїхати, відсвяткувати 75-ту річницю великої вітчизняної війни радянського народу, до якої Україна має пряме відношення. Ну, Ви знаєте реакцію, я Вам хочу сказати щодо делегації Ради не знаю, але щодо делегації партії ОПЗЖ і фракції нардепів ОПЗЖ, однозначно наші представники будуть на святі Перемоги, незважаючи на всі ці крики, критику в лапках, обурення нациків і націонал-радикалів, ми вважаємо, що це велике свято", – підкреслив політик. 

Популярні новини зараз

Головне за день четверга, 2 квітня: медиків залишили без грошей, українців без ліків, а пенсійний вік підвищили

Українка народила чотирьох донечок у розпал карантину, тримайся, таточку - щасливі кадри

Кадри пекельної аварії під Львовом потрапили в мережу, - три смерті за хвилину

"Перерахуйте у себе звивини!" — доктор Комаровський зробив гнівну заяву

Показати ще

При цьому парламентарій зазначив: згідно з усіма соціологічними дослідженнями, святкування Дня Перемоги є другим святом, яке шанують українці після Нового року і Різдва.

Медведчук і Путін, прес-служба ОПЗЖ
Медведчук і Путін, прес-служба ОПЗЖ

"До речі, за соціологічними дослідженнями, навіть півроку тому, якщо на першому місці, серед свят, які шанують громадяни України, йдуть, як і в Росії, до речі, Новий рік, Різдво та Великдень, то на другому, або на третьому місці стоїть день Перемоги, і в Україні це теж так. Тому, ми будемо святкувати і всередині країни, наша делегація буде на параді Перемоги, незважаючи на те, що націонал-радикали будуть вистрибувати зі своїх штанів. Нехай вискакують, у нас тверда позиція, це ідеологічно принципова і послідовна позиція, ми будемо її відстоювати, і ми впевнені, що в Україні багато людей будуть святкувати день Перемоги і ми разом з ними", – додав Медведчук. 

Як повідомлялося раніше, представники партії "Опозиційна платформа – За життя" запропонували відправити делегацію з народних депутатів України на святкування Дня Перемоги до Москви 9 травня.