Телеведучий і письменник Денис Жарких зазначив, що маючи монобільшість і турборежим в Раді, владі на чолі з Зеленським не вдалося запустити продаж української землі через партію Віктора Медведчука. Відповідний допис він розмістив у Facebook. За його словами план міжнародного спекулянта Джорджа Сороса полягає в тому, щоб продати українську землю і заробити мільярди.

"Завдання здавалося простим – проголосувати за продаж української землі, викинути на світовий ринок величезну кількість орних земель, зіграти на різниці в ціні і заробити мільярди. При цьому, звичайно зливається така країна, як Україна, але в США таку країну мало хто на карті знайде, а гроші ось вони, вистачить ще кілька країн пустити під укіс", - так охарактеризував ситуацію телеведучий.

Та попри те, що Рада і Кабмін кишать прихильниками Сороса, як пише Жарких, Медведчук і ОПЗЖ зірвали "масштабну аферу" Сороса і "слуг народу".

"І все ж при всьому, тут тобі і Кабмін, і Рада просто соросятами кишать, досить тільки хустинкою махнути і, опа, масштабна афера у Сороса в кишені. Але поки не зрослося. А все Медведчук і ОПЗЖ, як скаржаться Арахамія і Підласа", - нагадує він.

За словами Жарких, "Медведчук взяв двома козирями, яких у "Слуг народу" нема – публічність і професіоналізм".

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

"І тут команда "Слуг народу" загальмувала. Якщо йти за юридичними процедурами, в яких вони розуміють приблизно, як свиня в апельсинах, то відкривати доведеться довго і нудно, це не нісенітниця якась про "демократичні цінності" за гранти Сороса писати", - пояснив автор.

Водночас, як пояснив Денис Жарких, якщо прийняти закон про продаж землі в порушення процедури, тоді його можна буде оскаржити. Жарких пише, що "слуги" поспішали запустити землю на продаж, але фракція Медведчука змусила розглядати законопроект за процедурою.

"Тут скоріше треба, а фракція ОПЗЖ наполягла, ви подумайте, щоб найважливіший законопроект пройшов усі процедури, тобто, розглянули всі 4000 поправок. Але на це підуть місяці, а афера — на те і афера, що її треба провернути в турборежимі", - написав він.

Жарких пояснює, що у влади немає часу, адже український народ в більшості проти продажу землі. При цьому опозиція веде роз'яснювальну роботу на каналах 112, Newsone та інших, "що красти гріх".

"І пояснили всім, навіть до націоналістів дійшло. Коротше, вся опозиція об'єднується в боротьбі проти "СН". Всі розуміють - ось вони, голубчики, шкури продажні, попалися на гарячому, пора їх гнати, як не виправдали високу довіру народу… Є Юзик, є любителі повій і нелюбитель Донбасу, але юристів нормальних немає", - з гумором пише телеведучий.

Денис Жарких вважає, що тепер у Сороса з'явилися труднощі через Медведчука.

"Коротше, страшні труднощі у Сороса, нарвався на Медведчука, який поламав "слугам міжнародного афериста" всі плани. Ось чому так скаржаться, мало не плачуть, і Арахамія, і Пидласа, так і інші грантососи і "соросята", - зробив висновок телеведучий і письменник Денис Жарких.

Как Медведчук Сороса переиграл Вы спрашиваете, как проиграть, имея все козыри на руках? Спросите у «Слуг народа». Имея...

Geplaatst door Denis Zharkih op Zondag 16 februari 2020

Скріншот: Facebook / Denis Zharkih
Скріншот: Facebook / Denis Zharkih

Скріншот: Facebook / Denis Zharkih
Скріншот: Facebook / Denis Zharkih