Парламентський вимір "нормандського формату", яке спрямоване на встановлення діалогу парламентів країн "нормандської четвірки" у наступному етапі має намір провести переговори членів фракції "Опозиційна платформа – За життя" з представниками Державної Думи РФ.

Про це голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив в ефірі одного з російських телеканалів.

Політик зазначив, що зустріч повинна відбутися до святкування 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

"Я хочу сказати, що ще до 9 Травня планується зустріч делегації нашої фракції, депутатів, в питанні міжпарламентського діалогу Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція. Ми проводили зустрічі з депутатами Бундестагу, ми проводили зустрічі з депутатами, з сенаторами Франції, з представниками національних зборів Франції. Наступна зустріч, в березні, буде з депутатами Держдуми. Теж приїдуть нардепи, ми будемо відкрито зустрічатися з депутатами Держдуми і обговорювати міжпарламентський діалог України, Росії, Німеччини, Франції, спрямований на світ, спрямований на, як колись його позначив президент РФ пан Путін, коли я з ним зустрічався в кінці грудня 2019 року, «Парламентський вимір "нормандського формату"». От реалізація цього виміру ‒ наступний етап саме в Москві, в Держдумі", ‒ підкреслив Віктор Медведчук.

Так, французький політик Анрі Малосс заявив, що цей діалог необхідний, адже він може посприяти встановленню миру. «Той шлях, та ініціатива, яку пропонує Віктор Медведчук, – абсолютно блискуча ідея», ‒ переконаний Малосс.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Як повідомлялося раніше, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», голова міжфракційного депутатського об'єднання «Міжпарламентський діалог в ім'я світу: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція» Віктор Медведчук представив план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі депутатам французького Сенату і німецького Бундестагу.