Діти з Донбасу, які перемогли на конкурсі "Україна очима дітей", подорожують по Західній Україні вже більше 3 років. . Про це повідомляє ряд засобів масової інформації.

Даний проект ‒ «Арт-караван дружби» ‒ створювався з метою реабілітації дітей, постраждалих в результаті бойових дій на Донбасі. Арт-реабілітацію пройшли вже понад тисячі дітей, все було організовано 19 таких арт-караванів.

Повідомляється, що 19-я поїздка на Закарпаття опинилася під загрозою зриву, бо виникли проблеми зі спонсорами. І організатори вирішили звернутися за допомогою до голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку.

Голова молодіжного руху «Здорова Україна» Станіслав Ліповський каже, що раніше не був знайомий з Медведчуком. «Він як раз давав інтерв'ю у Верховній Раді. Я підійшов, кажу: "Так і так, така ситуація, у нас арт-караван під загрозою зриву". Він відповів: "Не питання, зараз допоможемо, зробимо". Дуже швидко надійшла допомога, і 19-й арт-караван зміг поїхати на Закарпаття», – розповів Ліповський.

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній зазначив, що керівництво політсили прийняв рішення допомогти дітям – переможцям конкурсу.

Популярні новини зараз

16-річна донька Полякової заговорила про весілля: "Ти ж його не кохаєш"

Олена Кравець зізналася, до чого довів її "Квартал": "Співачки з мене не вийшло"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

«Керівництво нашої політсили ‒ "Опозиційної платформи ‒ За життя" прийняло рішення включитися в роботу і допомогти, щоб ці роботи бачила вся країна. Ми допоможемо в тому, щоб такі творчі поїздки були по всій Україні», – пообіцяв парламентарій.

Завдяки сприянню ОПЗЖ і особисто Віктора Медведчука подорож обдарованих дітей з Донбасу на Західну Україну відбулося.

«Ми добре відпочили. Поплавали в басейнах з лікувальними термальними водами», – розповіла одна з юних художниць. «Дуже вдячна тим, хто допоміг мені оздоровитися і відчути себе тут здоровою і красивою», – поділилася радістю ще одна дівчинка.

Діти висловили свої враження від подорожі, від краси побаченого ‒ природи, замків, Карпат ‒ в нових картинах. А організатори висловили подяку Віктору Медведчуку за допомогу у проведенні заходу і тепер планують провести у Верховній Раді виставку «Закарпаття очима дітей».