Нова влада розробила план з деградації, деінтелектуалізації і дебілізації українців, частиною якого є ідея заміни всіх книг, виданих за часів СРСР, на видання, надруковані в Україні.

Таку думку висловив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Політик висловив свою думку щодо вимоги директора державної установи «Український інститут книги» Олександри Коваль «вичищати бібліотеки від радянського фонду», зазначивши, що такі заяви нагадують дії нацистської Німеччини.

«... Це нагадує фашистські «книжкові аутодафе» нацистської Німеччини. Правда, Гітлер не наважився спалювати книги руками чиновників, і за цими акціями стояли псевдонезавісімие організації - німецький студентський союз та гітлерюгенд », - зазначив Медведчук.

Віктор Медведчук підкреслив, що лише в «антигуманній і тоталітарній країні може народитися ідея добровільного знищення свого інтелектуального капіталу».

Популярні новини зараз

Анатолій Анатоліч "клонував" Лілію Ребрик: "Хороших людей має бути багато"

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

На думку парламентарія, ця ініціатива - частина продуманого плану по деградації, деінтелектуалізації і дебілізації українського народу.

«Реалізованими, поряд з деіндустріалізацією, за вказівкою Сороса та інших агентів зовнішнього управління Україною. Мета цієї програми очевидна: перетворення України на сировинну колонію, а її вижив населення - в недалеких і нерозвинених рабів, які обслуговують інтереси заокеанських господарів », - уточнив Медведчук.

За словами нардепа, «зачистка» бібліотек - заключний етап приміщення українського народу в інформаційний і ідейний вакуум.

«Поряд з розправою над журналістами, закриттям незалежних телеканалів і блокуванням інтернет-сайтів», - додав парламентарій.

Раніше Віктор Медведчук заявив, що реальна соціально-економічна політика Кабміну Олексія Гончарука - це політика соціал-дарвінізіма, ігнорує думку українського народу.