Закон про продаж землі уряд Зеленського мав намір взяти в режимі спринту, однак не вдалося, пише на сайті «Кореспондент» журналіст Роман Губрієнко.

Прийняття у другому читанні законопроекту №2178-10 про обіг земель сільськогосподарського призначення влада хотіла провести в ритмі спринту. Але замість цього отримала болісний марафон. Це вже позначилося на рейтингах підтримки партії Зеленського і самого президента. Замість бліцкригу і переможного законодавчого параду в Раді, Зе-команда отримала «Сталінград» довжиною в кілька місяців», - написав журналіст.

Губрієнко порівняв стан «слуг народу» з армією німецького фельдмаршала Паулюса під Сталінградом.

"Депутати від партії влади скаржаться, що одна опозиційна фракція змусила грізне монобольшінство згорнути наступальний штандарт «турборежиму», сховатися в окопах і піти в глуху позиційну оборону. А всілякі інсайди із засідань і чатів партії, малюють нам картину, що нагадує нарада штабу армії Паулюса напередодні розгрому під Сталінградом у січні 1942 р.", - іронізує він.

Він зазначив, що Арахамія та інші "слуги народу" висловили здивування і скарги стосовно політичної сили Віктора Медведчука.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Джо Байден призначив зустріч Володимиру Путіну через Україну

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Показати ще

«Дуже цікаво дивитися на подібне рефлексирование голови партії влади, яка має в Раді більше «багнетів», ніж всі інші фракції разом узяті. А в підсумку Арахамія та інші «слуги» відкрито скаржаться журналістам, що їх могутня «зелена» угруповання виявилася в «котлі» з-за політсили Медведчука», - описав ситуацію журналіст.

За словами Губрієнко, Віктор Медведчук тролить Зеленського за допомогою теми референдуму, адже під час виборів майбутній президент обіцяв, що буде радитися з народом з усіх важливих питань.

«А ще противник настільки підступний, що використовує проти «слуг» їх власну тему референдуму.

Позиція ОПЗЖ, яку сформулював Віктор Медведчук, дуже проста – перш ніж дозволяти продаж землі, потрібно запитати думку громадян на всеукраїнському референдумі», - пояснив журналіст.

«Фактично, Медведчук тролить Зеленського, який обіцяв радитися з народом перед прийняттям важливих рішень і подати першим законопроект «Про народовладдя», а тепер «ховає голову в пісок», - охарактеризував ситуацію навколо закону про продаж землі журналіст Роман Губрієнко.