Епідемія коронавірусу стане лакмусовим папером для справді виявлення патріотичнонастроєних політиків.

Саме у важкий час можна побачити, хто з українського політикуму зможе стати героєм країни, і на кого з історичних постатей їм варто рівнятися. Таку думку висловила політичний експерт Світлана Кушнір.

За словами Кушнір, великі політики завжди проявляють себе, коли рідна країна опиняється в небезпеці. Експерт навела приклади Шарля де Голля і Беньяміна Нетаньяху, які проявили себе саме в екстремальних ситуаціях.

«Наприклад, французький заступник міністра оборони Шарль де Голль при окупації країни німцями полетів до Великобританії, де в 1940 році виступив по радіо і оголосив, що не визнає капітуляцію Франції, що боротьба триває, і він закликає всіх патріотів об'єднатися для звільнення Батьківщини», - привела приклад експерт.

«Або, наприклад, чи знаєте Ви, що прем'єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху до приходу в політику служив у спецназі? Ось від його дій дійсно залежали життя сотень людей. Він особисто 9 травня 1972 року штурмував той самий літак рейсу Відень - Тель-Авів, який захопили терористи », - повідомила вона.
Кушнір нагадала, що «цей випадок увійшов в історію як перша успішна операція по звільненню, коли на борту захопленого терористами судна знаходилися пасажири».

За словами Світлани Кушнір, в України теж є такі приклади. Політичний експерт підкреслила, що першим, хто прийшов на допомогу в боротьбі проти коронавируса став Віктор Медведчук, який закупив велику партію медикаментів і обладнання, і відправив на Закарпатті.

«Тому радує, що слідом за Віктором Медведчуком зголосилися допомогти в боротьбі проти коронавируса і Українська православна церква, і українські олігархи», - констатувала вона.

Кушнір конкретизувала, що Віктор Медведчук відправив на Закарпатті захисні маски і експрес-тести, апарати для штучної вентиляції легенів і багато іншого.
«А так як держава не справляється, така допомога дуже потрібна. І на прикладі гуманітарного вантажу Медведчука для Закарпаття ми бачимо, що дуже затребувані такі позиції як захисні маски, експрес-тести, спецкостюми, апарати для ШВЛ (штучної вентиляції легенів), антисептики etc », - перерахувала політичний експерт.

«Тому епідемія коронавируса - це ще й гарний привід для нас всіх задуматися, а чи правильні люди сьогодні керують нашою країною? А за тих чи людей ми голосуємо на виборах і довіряємо наше особисте майбутнє і майбутнє наших дітей? », - задалася питанням політичний експерт Світлана Кушнір.