Під час початку епідемії коронавіруса всілякі "активісти" сховалися, пишет у Facebook журналіст Ірина Гаврилова.

«Хто чув, скільки апаратів ШВЛ купив той самий «господар митниці» Нефедов? Скільки лікарень відремонтував Сорос? На який суботник вивели свою секту Лещенко та Найєм, отримують по 300.000 - 500.000 гривень у наглядових радах? Домовилася про безкоштовних постачанні ліків з США американська громадянка Супрун? А, може, Коболєв поділився своєю премією з тими, кого загнали в карантин, позбавивши роботи і засобів до існування?», - обурюється журналіст.

Разом з тим, Гаврилова зазначає, що є приклади, коли відомі українці допомагають у боротьбі проти коронавіруса.

«А хто думає про простих людей? Про медиків, які опинилися на коронавирусной передовий без засобів захисту та медикаментів? Тільки ті, хто не піариться на допомозі Україні в складну хвилину. Наприклад, Фонд Оксани Марченко передав Інституту серця унікальний апарат для діагностики перед трансплантацією, який, крім усього іншого, здатний виявляти коронавірус. Адже не секрет, що пацієнти з серцево-судинними захворюваннями і гіпертензією - на першому місці в групі ризику», - наводить приклад журналіст.

«Апарат був куплений на особисті кошти Оксани Марченко і Віктора Медведчука, він допоможе врятувати сотні життів. Директор інституту Борис Тодуров сказав, що це не остання його прохання, яка була почута Фондом. Зараз готується закупівля ряду обладнання, необхідного для пацієнтів з коронавірусом: аналізатори, які можуть виявити хворобу на першій стадії», - пояснила автор.

Популярні новини зараз

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

Даша Квіткова і Микита Добринін передумали розлучатися? Родина "Холостяка" розкрила таємницю примирення

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Ірина Гаврилова нагадала, що за ініціативою Віктора Медведчука 13 районних лікарень Закарпаття отримали медикаменти, експрес-тести, спеціальні костюми, а також 5 апаратів для ШВЛ (штучної вентиляції легенів).

«Раніше Віктор Медведчук забезпечив «гуманітаркою» Закарпаття: в міські та районні лікарні області були доставлені не тільки апарати ШВЛ, але і медпрепарати, та експрес-тести, і дезінфектори. А найголовніше - 600 комплектів медичних комбінезонів і майже 100 комплектів одягу для використання лікарями-інфекціоністами, які убезпечать медиків, як бронежилети солдатів. Без бюрократії, без зволікань, на мільйони гривень були укомплектовані 13 лікарень на Закарпаття», - написала вона.

На контрасті, пише Гаврилова, ні США, ні Джордж Сорос не закликали «активістів» і «соросят» рятувати простих українців.

«Бо плювати цієї мумії і його «інкубатору» на українців. Навпаки, чим більше вимре, тим дешевше буде обходитися Захід утримання колонії – без людей похилого віку, хворих, малозабезпечених», - пояснила вона.

«Так, може, вистачить вже сором'язливо ховати обличчя під масочками, і приймати допомогу від комуністичного Китаю. Пора вже навчитися розділяти тих, хто допомагає народу України, а – обслуговує його колонізаторів», - закликала журналіст Ірина Гаврилова.

Уже несколько дней удивляюсь тому, куда пропали волонтеры-активисты и прочие члены «открытого общества», которые 6 лет...

Geplaatst door Gavrilova Irina op Donderdag 26 maart 2020