Парламентарій вважає, що зовнішнє пряме управління Україною в умовах пандемії здійснює МВФ. Про це заявил голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Парламентарій нагадав про заяву директора-розпорядника МВФ Крісталіни Георгієвої, повідомила, що для досягнення остаточних домовленостей про нову програму розширеного фінансування для України необхідно прийняти закон про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності та завершити ухвалення земельної реформи.

«Міжнародний валютний фонд здійснює пряме зовнішнє управління Україною звичними для нього цинічними методами. Здійснює навіть зараз, коли Україна зіткнулася з наслідками непродуманою і непрофесійною політики влади, багаторазово посиленням пандемією коронавіруса, коли економіка і фінансова система нашої країни опинилися на межі колапсу. У цій ситуації Міжнародний валютний фонд йде на відкритий шантаж, змушуючи владу погодитися на його вимоги і прийняти закони щодо банківської системи і, головне, щодо продажу земель сільськогосподарського призначення», – заявив Віктор Медведчук.

Народний депутат нагадав, що ОПЗЖ виступає категорично проти продажу землі, а також робила і робить все можливе для того, щоб закон, який дозволить розкрадання земель, не був прийнятий.

«Нашу позицію поділяють і підтримують громадяни України – понад 70% з них виступають категорично проти продажу землі. Незважаючи на це українська влада, яка перебуває під жорстким зовнішнім управлінням і фактичним контролем МВФ, продовжує продавлювати це рішення, по суті знищує країну», – підкреслив Медведчук.

Популярні новини зараз

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

Політик також зазначив, що МВФ навіть в ситуації глобальної кризи вкотре продемонстрував готовність використовувати проблеми свого «партнера» для досягнення власних цілей.

«Очевидно, що Україна не може розраховувати на допомогу Міжнародного валютного фонду, тому вести такі переговори влада має з Російською Федерацією, Китаєм, іншими країнами, які таку допомогу можуть надати. Це єдиний реальний вихід, який дозволить врятувати Україну та вивести її з складної економічної та соціальної ситуації», – резюмував Віктор Медведчук.