В умовах світової економічної кризи та стагнації національної економіки, які посилюються пандемією коронавірусу, Україна мала б бути життєво зацікавленою в підтримці і розвитку економічних відносин з найближчими сусідами. Замість цього, українська влада продемонструвала свою повну неадекватність, запровадивши санкції проти Білорусі.

Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук, прокоментувавши приєднання України до до санкцій Євросоюзу проти Білорусі.

«В умовах світової економічної кризи, що стрімко наближається і стагнації національної економіки, яка посилюється пандемією коронавируса, Україна життєво зацікавлена ​​в розвитку економічних і політичних відносин з нашими найближчими сусідами, збільшенні обсягів торгівлі та зовнішньоекономічної кооперації. Для цього Україні слід було б відновити торгово-економічні відносини з Російською Федерацією, взаємно скасувавши введені обмеження економічної діяльності, тим самим забезпечити повернення українських товарів на ринки Росії та країн СНД, що є одним з пунктів Антикризового плану, запропонованого «Опозиційною платформою - За життя» , - сказав політик.

Замість цього необхідного економіці України кроку, продовжив Медведчук, наша країна приєдналася до санкцій ЄС проти Білорусі.

«Це така подяка за багаторічні зусилля Білорусі в організації та наданні переговорного майданчика по врегулюванню конфлікту на Сході України і демонстративний« хрест »на Мінських угодах?», - іронізує народний депутат.

Популярні новини зараз

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

І це при тому, зазначив Віктор Медведчук, що Білорусь - один з найбільших торгово-економічних партнерів України.

«Так, обсяг експорту товарів України до Білорусі за підсумками 2019 року склав $ 1,55 млрд. При цьому обсяг імпортованих товарів за минулий рік склав $ 3,7 млрд. Білорусь постачає в Україну 45% всіх бензинів, близько 35% дизельного палива, 25% зрідженого газу, а також продовольство, сільгоспмашини і багато інших товарів », - перерахував парламентар.

На думку політика, подібні ворожі дії по відношенню до найближчого сусіда України можна сприймати тільки як повну неадекватність влади і посадових осіб, які відповідають за зовнішню політику країни.

«Можливо, після голосування за продаж української землі, яке відбулося під тиском і за вказівкою Міжнародного валютного фонду, українська влада вирішила, що на міжнародній арені Україні нижче вже падати нікуди і накази тих, хто здійснює зовнішнє управління нашою країною, можна виконувати навіть не за копійку, дану в борг, а просто по клацанню пальців з Заходу», - припустив нардеп від ОТЗЖ Віктор Медведчук.