Нової "зустрічі в нормандському форматі" в квітні не буде, тому що за 4 місяці не було зроблено нічого: досі не визначені точки чергового відведення сил, немає тексту законопроектів, передбачених "Мінськом". Так громадський діяч Олександр Скубченко прокоментував у Facebook перспективи "зустрічі в нормандському форматі".

"Наступна зустріч була анонсована на квітень. І ось тепер саме час оцінити, що було зроблено. Так ось, за 4 місяці не було зроблено нічого: досі не визначені точки чергового відведення сил, немає тексту законопроектів, передбачених "Мінськом", - написав громадський діяч. 

Скубченко підкреслив, що заяви глави Офісу президента Андрія Єрмака і віце-прем'єра Олексія Резнікова про те, що Київ не буде вести переговори з Донецьком і Луганськом прямо суперечать "Мінськими угодами". 

Андрій Єрмак, скрін з відео
Андрій Єрмак, скрін з відео

Популярні новини зараз

Головне за ніч — скажений торнадо, подвійні пенсії, забутий "український Ілон Маск" та голодний бунт після карантину

Тимошенко терміново закликала дзвонити всім родичам і друзям

На Франківськ насувається водяний апокаліпсис, може потонути все - злякалися навіть синоптики

Холостяк Макс вивалив на фанаток гірку правду – "Вибачте"

Показати ще

За словами Скубченка, найкраще про шанси на "зустріч у нормандському форматі" заявив голова політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук. 

Скубченко процитував слова Медведчука, який нагадав, що Зеленський разом з Путіним, Меркель і Макроном  поставив свій підпис під комюніке зустрічі від 9 грудня 2019 року, але так і не виконав свої зобов'язання. 

"Почекайте, чому ж він про це прямо не заявив 9 грудня? Тому що він хоче, щоб була ще одна зустріч "нормандського формату"? Виникає питання: а навіщо? Навіщо, якщо фактично через кілька днів буде 4 місяці з моменту проведення паризької зустрічі "нормандського формату", очної за останні три роки, і нібито настає дата нової зустрічі, але ж жодного пункту з комюніке від 9 грудня Зеленський і його команда не виконали", - процитував автор слова Віктора Медведчука.  

Скубченко підкреслив, що Медведчук правильно поставив питання – навіщо потрібна "зустріч у нормандському форматі", якщо не виконані домовленості з минулої зустрічі?

"Просто Медведчук правильно поставив питання: а навіщо потрібна нова зустріч, якщо влада України не має наміру виконувати Мінські угоди і свої — вже свої! — то зобов'язання від вересня і грудня минулого року?

Віктор Медведчук, фото: ОПЖ
Віктор Медведчук, фото: ОПЖ

Відповідь кожному очевидна. В першу чергу — Меркель, Макрону і Путіну", - пояснив громадський діяч. 

Скубченко пояснив, що Медведчук краще всіх в курсі, як оцінюють перспективи "зустрічі в нормандському форматі" в Кремлі. 

"Це та базова оцінка дій нашої влади по виконанню досягнутих раніше домовленостей і про необхідність нової, можливої зустрічі лідерів, з якою згоден і Путін. Адже всі розуміють, що Медведчук краще за всіх знає, що сьогодні в Кремлі думають з приводу нової зустрічі "Нормандському форматі". І краще за всіх в курсі, що в Кремлі просто не розуміють, навіщо така зустріч потрібна", - розшифрував 

Скріншот запису