Світовий банк та МВФ, користуючись пандемією коронавірусу, вимагають від української влади змінити закон про продаж землі, щоб дати іноземним компаніям скуповувати земельні ділянки.

Про це заявив політичний оглядач Олексій Куракін, називаючи МВФ та Світовий банк "західними ломбардами". Свою думку Куракін висловив у Facebook.

"Західні ломбарди теж працюють в умовах пандемії. І щось ці" благодійники "не надто задоволені законом про землю, прийнятому коаліцією" слуг ", партії Порошенко і" Голоси МВФ "у Верховній Раді", - іронічно написав Куракін.
За словами Куракіна, "наші" великі друзі и Надійні партнери "... радісно пошарпали Зеленського по щоці" і тут же зажадали змінити новий закон.

"І наполегливо, суворо насупивши брови, порадили (читай - наказали) змінити новий закон про ринок землі, щоб а) іноземні компанії могли купувати українську землю; б) щоб іноземці могли скуповувати великі земельні ділянки", - написав він.

"Саме так треба розуміти слова" ... дати можливість юридичним особам брати участь в ринку землі ... послабити обмеження на загальну площу земельних ділянок, які можна придбати у власність ... ", - саме так слід розуміти", - розшифрував журналіст заяву Світового банку.

За словами Куракіна, на наших очах збуваються слова Віктора Медведчука, який прогнозував, що МВФ і Світовий банк будуть виставляти Україні все нові і нові вимоги.

"Головний критик політики української влади в особі Віктора Медведчука заздалегідь сказав, що МВФ разом з ВБ виставлятимуть все нові і нові вимоги", - написав журналіст.

За словами Куракіна, Медведчук викрив таємні наміри МВФ і Світового банку, які домагаються, щоб українські землі скупили міжнародні корпорації.

"Медведчук одразу попередив, що насправді МВФ і ВБ лобіюють інтереси західних компаній, які" підкорять "ринок сільськогосподарських земель під себе. Тому насправді мова йде про" обезземелення українського селянства, про знищення фермерства ".

У зв'язку з чим опозиційний політик попередив Зеленського & Co, що якщо вони "продадуть національні інтереси" за малий прайс ", то їх чекає незавидна доля", - резюмував політичний оглядач Олексій Куракін.