МВФ і Світовий Банк ведуть з українською владою банальну рольову гру в "доброго і злого поліцейського", насправді намагаючись завести в Україну іноземні компанії, які б змогли скупити українські чорноземи.

Ситуацію, яка відбувається нині в Україні за ширмою паніки навколо коронавірусу, задовго до цього спрогнозував Віктор Медведчук. Про це повідоми політичний консультант Дмитро Джангіров.

Джангіров прокоментував у себе в Facebook заяву Світового Банку, який закликав внести зміни до нового закону про ринок землі.

МВФ виконує роль «доброго поліцейського», в той же час, пише Джангіров, Всесвітній Банк прямо зажадав від влади України внести зміни до нового закону, щоб дати іноземним компаніям можливість скуповувати українські землі.

«А ось Всесвітній Банк, почавши на своїй офіційній сторінці «за здравіє»- з привітання за прийняття земельного закону - продовжив в єзуїтській манері турботою про захист інтересів українського народу, а закінчив «настійним закликом» прийняти додаткові закони», - охарактеризував автор заяву Світового банку.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

В Україні підвищать прожитковий мінімум і компенсують витрати на зв'язок: список пільгових категорій

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

«Перш за все, СБ вимагає збільшити дозволену до приватизації площа ділянки, а також допустити до покупки землі іноземні юридичні особи», - підкреслив Джангіров ключова вимога Світового Банку.

За словами Джангірова, іноземні кредитори ведуть себе так, як спрогнозував глава політради «Опозиційною платформи - За життя» Віктор Медведчук, який пояснив, що їх головне завдання - забезпечити умови для скупки чорноземів іноземними компаніями.

«Простіше кажучи, Медведчук спрогнозував, що «іноземні партнери» в особі МВФ і СБ не задовольняться законом про землю, тому що їхня справжня мета - це завести в Україну іноземні компанії, які б змогли скуповувати українські чорноземи», - написав політичний консультант.

Джангіров зазначає, що не минуло й двох діб, як прогноз Медведчука збувся.

«Не минуло й 2 доби - як вже 4 квітня прогноз Медведчука збувся. У своїй заяві щодо України «добрий поліцейський» МВФ зосередив свої побажання на прийнятті законопроекту про банки в цілому, а також прийнятті поправок до держбюджету на 2020 рік.

А ось по «земельному питанню» пан Люнгман закликав Україну дотримуватися вказівок Світового банку - тобто дати можливість іноземним фірмам скуповувати землю великими обсягами », - пояснив політичний консультант.


Втім, прогнозує Джангіров, якщо «слуги» вирішили обслуговувати МВФ, а не служити українському народові, то їхню історію можна вважати закінченою.

«Так що бути «слугою двох панів»- власного народу і зовнішніх кредиторів, у нинішньої влади не вийде. Зовнішні «партнери» не дозволять служити комусь іншому. Інше питання, що на цьому історію «слуг народу», швидше за все, можна вважати закінченою ... », - прогнозує політичний консультант Дмитро Джангіров.