Медведчук вважає, що рішення влади можуть привести до соціально-економічної катастрофи в Україні.  Про це заявил голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук. 

«Останні рішення Кабміну про продовження карантинних заходів продемонстрували повну безпорадність і непрофесіоналізм влади. Не перестаючи залякувати населення штрафами, розмір яких (17 000–34 000 грн) в рази перевершує середньомісячний дохід більшості українців, Кабмін досі не запропонував жодних заходів щодо забезпечення матеріального виживання мільйонів співгромадян, які залишилися без засобів до існування», – зазначив парламентарій.

Політик вказав на те, що в більшості випадків українці позбавлені можливості продовжувати трудову діяльність, фінансово підтримувати літніх батьків, забезпечувати нормальне харчування навіть дітям.

«При цьому Кабмін не йде навіть на очевидні заходи соціальної підтримки, які не вимагають негайних витрат. Так, важким тягарем для українців залишаються комунальні платежі. Сума заборгованості за ним до початку березня вже досягла 66,7 млрд грн. Тим не менш, незважаючи на неодноразові обіцянки президента, тарифи, як і раніше високі, і комунальні платежі "з'їдають" значну частину скромного бюджету українських родин», – зазначив Медведчук.

Крім цього, народний депутат торкнувся теми транспорту. «Транспортний колапс в українських містах фактично організований за вказівкою Кабміну і посилюється непрофесіоналізмом мерів і транспортних служб. Показово, що, незважаючи на пандемію, у Римі, наприклад, метро працює, а в Києві, Харкові, Дніпрі – ні. В Україні навіть громадяни, які отримали дозвіл на пересування по місту, змушені годинами стояти в нескінченних чергах на зупинках міського транспорту», – констатував Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Виграла набагато більше: покинута Максом фіналістка "Холостяка" Дана почала кар'єру співачки

"З татом не хочу зв'язуватися", - доньці Олексанра Малініна загрожує психлікарня

Російська Кардашьян пограла грудьми в басейні, навіть бікіні не врятувало

Помідори - бомба! Як виростити соковиті овочі, ловіть секретний метод

Показати ще

Також парламентарій підкреслив, що вимоги Кабміну використовувати маски і рукавички повсюдно досі не підкріплені організацією їх масового виробництва і реалізацією в аптеках за доступними цінами. «Таке враження, що уряд керує ненаселеним островом, а не країною, все ще має досить розвинену легку промисловість», – зазначив Медведчук.

Політик вказав на одіозність і приреченість рішення Кабміну, який дозволив працювати ломбардам. 

«Цим влада, по суті, відкрито зізнається в тому, що не збирається допомагати простим українцям, більше того, активно перешкоджає їх зусиллям чесно заробити, зате "щедро" дозволяє за копійки продати з дому останнє», – констатував парламентарій.

Політик переконаний: дії Кабміну в умовах пандемії коронавіруса є цинічними і безграмотними.

«При таких безграмотних і відверто цинічних підходах нинішнього уряду соціально-економічна катастрофа в Україні неминуча. Власне, вона вже і відбувається», – підсумував Віктор Медведчук.