Сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко закупила на власні кошти 20 тисяч продуктових наборів (близько 200 тонн продуктів) до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні учасникам бойових дій і ветеранам у всіх областях України. Допомога хочуть направити у всі області України для понад 13 тисяч учасників бойових дій і ветеранів.

"Люди, які не пам'ятають минулого - не мають майбутнього. Історія не знає умовного способу, тому День Перемоги над фашизмом, 9 травня - назавжди червона дата календаря для народів, які хочуть для себе кращого майбутнього. Можливо це збіг, але відмовившись від святкування 9 Травня, Україна стрімко почала котитися в економічну та гуманітарну прірву", - заявила Оксана Марченко.

В родині Оксани Марченко і Віктора Медведчука пам'ятають та вшановують пам'ять героїв, які воювали на передовій і працювали для фронту і для Перемоги! Тому до свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні родина вирішила привітати всіх учасників бойових дій і ветеранів Великої Вітчизняної війни, яких сьогодні налічується понад 13 тисяч людей в усіх областях України.
Не залишаться без продуктового набору і гостро потребують люди, люди з інвалідністю та пенсіонери.

В умовах карантину та важкої економічної ситуації сім'я Марченко - Медведчук придбала для цієї мети 200 тонн продуктів для 20 тисяч продуктових наборів, які будуть роздані у всіх областях України.

Раніше сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала ряду лікарень України дезінфікуючі засоби, рукавички, респіратори, медичну техніку і захисний одяг.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Також унікальне медичне обладнання отримав Інститут серця, очолювану Борисом Тодуровим.

Крім того, до Великодня Віктор Медведчук і Оксана Марченко на власні кошти придбали 10 тис. продуктових наборів загальною вагою понад 100 тонн для нужденних в різних областях України.