Оприлюднені записи розмов на той час віце-президента США Джо Байдена і президента України Петра Порошенка – черговий доказ того, що наша країна знаходиться під зовнішнім управлінням Сполучених Штатів. Про це заявил голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Парламентарій зазначив, що інформація про переговори, які вели президент України і віце-президент США, демонструє те, наскільки цинічно і злочинно здійснювалася здача національних інтересів України не тільки на догоду зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів, але й заради отримання корупційної вигоди високопоставленим американським політиком.

«Заради захисту його інтересів Україна пішла не тільки на відставку генерального прокурора, але й на зміну національного законодавства», – нагадав Медведчук.

Як зазначив парламентарій, це черговий доказ політичної корупції та контролю представників США над українськими парламентаріями, урядом, державними органами, підприємствами.

«Масштаб цього контролю дозволяє зробити однозначний висновок про те, що сьогодні зовнішнє управління з боку США є головною загрозою національної безпеки, незалежності і суверенітету України», – підкреслив Медведчук. 

Популярні новини зараз

Українка з 13-м розміром грудей показала, як підтримує форму: "Я дуже люблю..."

Найкращі анекдоти на середу 27 травня піднімуть ваш настрій на голову вище

На Франківщині загинули двадцять немовлят, експерти б'ють на сполох - що відбувається

Тіна Кароль перетворилася на "ікону" для своїх фанатів, але потягнула руки до забороненого

Показати ще

Народний депутат переконаний: у Верховній Раді необхідно створити тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин переговорів, які вели віце-президент США Байден і президент України Порошенко.

«Українська влада на чолі з президентом Зеленським, який, згідно Конституції України, очолює Раду національної безпеки і оборони, повинна в найкоротші терміни запропонувати план кардинального усунення незаконного впливу Сполучених Штатів Америки на внутрішню і зовнішню політику нашої держави», – резюмував Віктор Медведчук.

Для цього, за словами парламентарія, необхідно законодавчо заборонити займати посади в центральних та місцевих органах виконавчої влади, а також керівні посади або місця в наглядових радах державних підприємств або підприємств з державним капіталом ряду осіб.

Політик повідомив, хто, на думку ОПЗЖ, не має права займати вищевказані посади.

«Громадяни іноземних держав і особи без громадянства; особи з подвійним громадянством, а також особи, які працювали в недержавних фондах та недержавних організаціях з іноземним фінансуванням, у зв'язку з реальним ризиком здійснення через них зовнішнього контролю і управління Україною», – перерахував Віктор Медведчук.