Необхідно відновлювати торгово-економічні відносини з Росією і країнами СНД. Наші ринки збуту треба шукати не тільки там, де вони були завжди, але і в країнах азіатсько-тихоокеанського регіону.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK повідомив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що Росія і Китай вже давно співпрацюють економічно в рамках різних організацій. І це співробітництво, додав Медведчук, дає непогані результати.

"А щодо ролі України, я можу вам сказати, що позиція нашої партії, і позиція, яка правильно сповідалася на певних етапах, це було те, що необхідно відновлювати торгово-економічні відносини з Росією та країнами СНД. Наші ринки збуту треба шукати не тільки там, де вони були завжди, але і в країнах азіатсько-тихоокеанського регіону. Більше того, ми давно пропонували, що ми повинні бути спостерігачами в БРИКСе і ШОСЕ, а не укладати кабальний, знищує економіку України договір про зону вільної торгівлі з ЄС", – підкреслив народний депутат.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Він додав: Якщо Україна хоче підвищити рівень життя людей, наростити і примножити результати ефективності економіки, її шлях точно не в бік ЄС.

"Не тому що там погано, а там добре. Нам там вигідно, тому що наші ресурси, наші можливості, працюють тільки в цьому напрямку. Це було одне. Але зона вільної торгівлі з ЄС діє з 1 січня 2016 року. І за ці роки ми побачили чого вона коштує. А санкційна політика? Приєднання України до санкцій Євросоюзу щодо Росії та країн СНД – це все спричинило от шкода знищення фактично економіки країни. І тому, коли ви говорите, яка роль України і де вона повинна бути, то вона повинна бути там, де ринки збуту її продукції, що вона повинна бути там, де з допомогою цих країн прийдуть інвестиції і будуть відкриватися нові робочі місця, розвиватиметься економіка, буде виготовлення продукції з високим рівнем доданої вартості. Тільки це дає прибуток і зростання економіки. А значить – і поліпшення зростання рівня добробуту. Все інше – це політика. У нас політика стоїть вище економіки. А економіку забули взагалі, на неї не звертай уваги. Саме тому ми переходимо з епохи бідності в епоху злиднів, на превеликий жаль", – сказав Віктор Медведчук.