Епоха ура-патріотів, які намагались розколоти Україну, повинна піти в небуття.

Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук, прокоментувавши рішення Окружного адмінсуду Києва про визнання символіки дивізії СС «Галичина» нацистською.

Нардеп переконаний, що дане рішення суду - це не просто торжество здорового глузду, а перемога історичної пам'яті.

За словами Медведчука, він не здивований тим, що натхненник і затятий захисник героїзації нацизму, екс-директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович так і не з'явився в суд.

«Моральні виродки, вшановували нацистів і колабораціоністів як національних героїв і захисників незалежності України, сьогодні отримали гідну відповідь. Епоха ура-патріотичного задзеркалля В'ятровича, коли в Україні з ініціативи Українського інституту національної пам'яті та за сприяння влади прославляли нацистів, називали їх іменами вулиці, на державному рівні відзначали річниці з дня їх народження, нав'язуючи суспільству лжецінності, повинна піти в небуття. А разом з нею і правовий нігілізм, який ура-патріоти з команди Порошенко, а тепер уже і Зеленського поставили на службу єдиної мети: розколоти країну », - переконаний політик.

Віктор Медведчук твердо вірить, що їм це ніколи не вдасться.

Популярні новини зараз

Скандальна Шуригіна дозволила поцілувати себе в інтимне місце просто на камеру

Обурення мітингувальників накрило Зеленського на Одещині: "За що ти нас вбиваєш?"

Під Києвом горе-матір викинула новонароджену дочку з балкона: "За собаку більше дадуть"

Кива листувався з "Яною Блядинською" просто в Раді: витратив на неї 16 тисяч

Показати ще

«Тому що українців, незважаючи на всі спроби ура-патріотичного непотребу з когорти Порошенко - Парубія - Турчинова - Яценюка переписати історію, об'єднувала, об'єднує та завжди буде об'єднувати пам'ять про великий подвиг радянських солдатів, які визволили Україну і Європу від нацизму і фашизму. Як показують соціологічні опитування, для 78% українців 9 Травня, День Перемоги над нацизмом у Великій Вітчизняній війні - це свято, яке має символізм, значимий для них особисто », - пояснив свою точку зору парламентарій.


Також народний депутат нагадав про створення за ініціативою ОПЗЖ Громадського руху «Український фронт захисту історичної пам'яті», яке стане відповіддю розсудливої ​​більшості ура-патріотичного радикальному меншості, що працює на розкол суспільства і пропагує ідеологію ненависті і агресії.

«Опозиційна платформа - За життя» заявляє: ми продовжимо боротьбу за збереження історичної пам'яті, за єднання України. Наша мета - «зшити» країну на основі непорушних цінностей, історичної правди. Саме так ми зможемо ментально повернути жителів Донбасу, повернути Донбас в Україні, а Україну на Донбас », - підсумував Віктор Медведчук.