Призначення екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ в Україні - це елемент зовнішнього управління США. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі ток-шоу "Прайм" на телеканалі "112".

"Я вважаю, що це стратегічна помилка влади – не знаю, особисто Зеленського, прем'єра чи ще кого. Але я думаю, що вони були не повні ентузіазму призначати цього пана. Це моя точка зору. Я думаю, що це призначення нав'язано в рамках зовнішнього управління з боку США. Ось, поставте цієї людини, ця людина буде відповідати у вас за реформи. Придумали йому штучну посаду – голова виконавчого комітету з реформ, скажіть, будь виконавчий комітет, які реформи? Хто повинен робити реформи? Закони про реформи повинні прийматися у ВР, реалізовуватися і виконуватися ці реформи повинні в уряді. Керувати цим повинен президент. При чому тут Саакашвілі? При чому тут цей так званий виконавчий комітет з реформ? Ви знаєте, це слово давно вже стало лайливим – реформи. І це слово лайливе, воно продовжує існувати в нашому побуті, та воно тільки викликає обурення, обурення від того, хто ці слова вимовляє", - сказав Медведчук.

"Бо потрібні не реформи, а потрібно те, що якщо ці реформи мають місце, мають наслідки, позитивні наслідки для країни, для людей, не треба називати це реформами. Називайте це модернізацією, скромно – змінами в законодавство, діяльність виконавчої влади, але робіть це. Створюйте робочі місця, клімат, міняйте радіально і кардинально економічний курс. Знаходите місця для реалізації експорту, збуту продукції України. Створюйте нові робочі місця, покращувати соціальну сферу, наповнюйте змістом те, що називається рівень життя та добробуту людей. І не треба говорити про реформи. Ви робіть це – називайте як завгодно", - зазначив парламентарій.

"А прихід Саакашвілі – ну, це чергова піар-акція, яка буде в центрі уваги, всі будуть чекати, що він скаже в черговий раз про когось або про щось. І, на жаль, я думаю – хочу помилитися, але думаю, - закінчиться черговим скандалом. Це мої думки вголос. Причому скандалом, знову-таки, з владою, знову-таки, з керівниками нашої влади. Дай Бог, щоб цього не сталося, але, схоже, що це може мати помста", - підкреслив парламентарій.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Штрафи 17 тисяч гривень: оприлюднено нові правила та покарання за нетверезе водіння

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

"Якщо діяльність пана Саакашвілі буде полягати тільки в переговорах з МВФ, то ніякі інвестиції з МВФ не пов'язані. Навіть я б сказав – навпаки. Більше того, пан Саакашвілі за роки роботи в Україні не проявив себе людиною, яка може принести їй користь. Природно, треба б сказати, що поживемо-побачимо, але і сьогодні є очевидним, що ніякої користі ні влади, ні тим більше країні або українського народу Саакашвілі на цьому посту, який йому штучно створили, не принесе. У тому числі і в питаннях реформ", – сказав політик.