У парламенті немає цілеспрямованої законодавчої роботи. Верховна Рада, замість того щоб займатися вирішенням найважливіших соціально-економічних питань - допомога медикам та виділення коштів для сфери охорони здоров'я - займається так званими реформами. А всі "реформи" зводяться до того, що в законах змінюють коми, крапки і абзаци.

Про це під час брифінгу у Верховній Ради заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Парламентарій переконаний, що те, що відбувається сьогодні в українській політиці - це чергове підтвердження того, що в Раді немає цілеспрямованої законодавчої роботи, немає тих законопроектів, які повинні бути розглянуті.

"Сьогодні Верховна Рада проголосувала за внесення до порядку денного 21 питання, з цих питань, на жаль, тільки один - наш. Зверніть увагу, це законопроект про обмеження заробітних плат державних службовців, міністрів, народних депутатів, членів наглядових рад 10 мінімальними зарплатами, тобто до 47 000 грн. Те, що було прийнято під час активної боротьби з коронавірусів, стосувалося безпосередньо того, що на час карантину, плюс місяць вводяться такі обмеження. А ми хочемо, щоб такі обмеження діяли взагалі", - пояснив Віктор Медведчук.

Парламентарій зазначив, що, з огляду на нинішні реалії, чиновники не повинні отримувати зарплати, які перевищують 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

"І це повинно бути обов'язковою нормою нашого законодавства. Подивимося, як ми розглянемо це питання. Але ми подавали безліч законопроектів, і ось пропорція: друга фракція в парламенті має право тільки на 1 законопроект з 21 запропонованого. Ось ставлення влади до того, що вимагає опозиція", - роз'яснив позицію ОТЗЖ і ситуацію в парламенті Медведчук.

Також нардеп проаналізував ставлення нинішньої влади до того, що відбувається в Україні.

"Замість того щоб вирішувати соціально-економічні питання, допомагати лікарям, шукати і виділяти гроші для сфери медичного обслуговування, ми продовжуємо ось цю" байду "- переписування законів, так звані реформи, коли змінюються коми, крапки і абзаци. Ось все, що відбувається сьогодні. Або намагаємося перерозподілити сили в комітетах. Але не з метою працевлаштувати депутатів, а з метою отримати вигоду в тому чи іншому комітеті з урахуванням монобольшінства і тих же бізнес-інтересів", - заявив Віктор Медведчук, назвавши сьогоднішню роботи Ради даремною і безперспективною.

На думку Медведчука, в роботі такого парламенту і в подальшому нічого не зміниться.

"Думаю, що це буде тривати і далі. А важливі питання - питання світу, питання ставлення до МВФ і його "списку бажань", які на сьогоднішній день оприлюднені в ЗМІ, - залишаються без реакції. Країна не просто потрапила під зовнішнє управління, країна перетворюється на колонію. Ось найголовніший висновок на сьогоднішній день", - підсумував Віктор Медведчук.