Міжнародний валютний фонд виставив Україні низку цинічних вимог, які не мають нічого спільного зі встановленням справедливості чи боротьбою з корупцією.

Ще ніколи за отримання кредиту від МВФ Україні не доводилося платити таку високу, не співставну ціну, як за нинішньої влади.

Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя», народний депутат Віктор Медведчук в кулуарах Верховної Ради.

«Це не перший меморандум, який підписує Україна з МВФ. Але такої величезної, невідповідної ціни за отримання кредиту в історії відносин між Україною і фондом ніколи не було , - зазначив парламентарій.

Політик нагадав, що мова йде про кредит в $ 5 млрд, перший транш якого повинен скласти $ 1,9 млрд після затвердження меморандуму.

«Почнемо з того, що МВФ в односторонньому порядку змінив статус цього кредиту - з програми EFF, коли гроші даються у вигляді кредитів на структурні економічні перетворення, на stand-by, коли гроші даються на поповнення дефіциту бюджету і на кошти, які надходять в золотовалютний резерв. Поповнення дефіциту бюджету буде означати, що ми просто будемо платити борги МВФ з тих $ 1,9 млрд, які отримаємо», - пояснив Медведчук.

Парламентарій повідомив, що для того, щоб отримати решту $ 3,1 млрд, Україні необхідно виконати низку цинічних умов МВФ.

«" Нафтогаз "треба вивести з підпорядкування уряду,ниїм будуть повністю управляти представники інших держав. Необхідно до кінця року законодавчо закріпити те, щоб в НАБУ мала місце прослушка. Іншими словами - зняття інформації з каналів зв'язку, які є сьогодні лише у СБУ. Це доручення Держдепу. Щоб знати все, що відбувається сьогодні в апараті вищого державного управління України, щоб тримати на гачку наших чиновників усіх рангів. Подібні вимоги нічого спільного зі встановленням справедливості або боротьбою з корупцією не мають », - роз'яснив Віктор Медведчук.

Крім того, за словами нардепа, МВФ вимагає максимального обмеження внутрішніх запозичень.

"Про що йде мова? Наприклад, держава залучає кошти наших громадян, і зобов'язання перед громадянами - це тільки відсотки під отримані гроші, які повинні виплачуватися громадянам. А зовнішні позики, такі як зараз, - це "забаганки" МВФ, які вигідні фонду Сороса та міжнародним лихварям, безумовно, в першу чергу МВФ. Тому вони хочуть забезпечити повну залежність держави і державної влади від МВФ », - продовжив Віктор Медведчук.

Крім цього, нагадав парламентарій, МВФ вимагає, щоб членів Вищої ради правосуддя призначали тільки після укладення міжнародних експертів, тобто хоче взяти під контроль всю судову владу в Україні.

«Ринкові ціни встановити на газ, а це означає, що тарифи на газ для населення зростуть однозначно. Зробити ринкові ціни на тепло. Наведу такий приклад: вартість тепла для населення підвищилася з 2013 по 2020 рік на 1225%. Можете собі уявити, якщо сьогодні ринкові ціни на тепло для населення будуть введені на вимогу МВФ », - зазначив Медведчук.

Крім того, підкреслив народний депутат, Міжнародний валютний фонд вимагає проведення жорсткої бюджетно-податкової реформи, а це буде означати збільшення податків.

«Продовжити злочинну реформу Супрун, яка веде до знищення не тільки здоров'я, а й в цілому громадян України. Провести так звану реформу освіти, скоротити школи, в першу чергу в сільській місцевості, звільнити вчителів. Це все, що вони називають "реформою освіти" в Україні. Міжнародним лихварям і МВФ не потрібні освічені, всебічно розвинені громадяни - їм потрібні раби. Тому подібні "хотілки" МВФ неприпустимі. Президент України повинен зробити все, щоб такий меморандум не був підписаний. Це реальна загроза національному суверенітету і незалежності нашої країни », - підсумував Віктор Медведчук.

 

Популярні новини зараз

Крихітка на мільйон - Софія Ротару випадково засвітила розкішний особняк під Києвом

Молодий киянин помер на танцполі, підозрюють "передоз": "Хотів сподобатися дівчатам"

Скандальна Шуригіна дозволила поцілувати себе в інтимне місце просто на камеру

У Дніпрі жінка знайшла та привласнила гаманець із грошима на лікування дитини: "Вирішила, що посміхнулася удача"

Показати ще