Віктор Медведчук розпочав публічну дискусію з Володимиром Зеленським, звернувшись до президента відкритим листом.

Питання полягає не в тому, чи відповість президент Володимир Зеленський на відкритий лист голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, а в тому, що така публічна дискусія на теми, які хвилюють всіх українців, повинна бути.

Про це Віктор Медведчук заявив в ефірі каналу "Росія-24".

"Хвилюють тих виборців, які голосували за нього, хвилюють всіх громадян, які голосували за інших кандидатів і за інші партії, тому що це найголовніші проблеми: проблема миру на Донбасі, проблема житлово-комунальних тарифів і проблема насильницької українізації", - пояснив політик.

За словами Медведчука, публічна дискусія вже почалася. І вона дуже важлива, адже люди розуміють: це питання, які заслуговують на те, щоб на них відповіли Зеленський і його команда.

Популярні новини зараз

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Груди Тіни Кароль у сміливій сукні схвилювали українців: "Придавило, як млинці"

Показати ще

Парламентарій нагадав, що перед президентською виборчою кампанією говорив про одне віртуальному кандидата з віртуальної програмою, який може отримати реальний результат.

"І це був Зеленський, я цього не приховував, так і сталося. Тому, коли я пишу, звертаючись до пана Президента України - Ви повинні реально сьогодні вирішити проблеми, про які Ви точно не знали, чи якщо знали, то тільки з чуток, - виходжу з того, що у нього був відсутній на момент приходу до влади, на момент інавгурації і вступу на посаду Президента державний, професійний і політичний досвід", - пояснив Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що як в історії України, так і в історії багатьох країн не було такого, щоб главою держави ставала людина без державного або політичного досвіду.

"Тут це сталося, 73% наших громадян надали йому довіру. І тому за цей рік він міг пізнати ті проблеми, про які він навряд чи раніше навіть здогадувався. Проблема Донбасу, проблема житлово-комунальних тарифів, проблема українізації. Тим більше з усіх цих питань у нього була позиція. Але після того, як він прийшов в президенти, він заявив: "Мир за всяку ціну, але я доб'юся. Житлово-комунальні тарифи, звичайно ж, ми знизимо. Українізації не буде, ми переглянемо закон про статус української державної мови" », - нагадав Медведчук.

Тобто, вважає парламентарій, Зеленський враховував права і інтереси російськомовного населення і хотів (як тепер виявилося, на словах) знизити накал насильницької українізації.

"Але він нічого не зробив, тому що вже при ньому приймають закони, де йде дискримінація російської мови, продовжується політика Порошенко, яку можна назвати русофобською і антиросійською істерією", - додав Віктор Медведчук.