Виправляти ситуацію в країні повинні люди, які можуть це зробити, це повинні бути професіонали своєї справи. Таку думку висловив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук, у відкритому листі до президента України Володимиру Зеленському.

"Сьогодні Зеленський президент. Монобольшінство, якого не було в історії українського парламентаризму. 254, а зараз 249 народних депутатів – це депутати, що представляють партію «Слуга народу». Уряд повністю сформовано навіть не цією більшістю, чого вимагає Конституція, а саме президентом. Виникає питання: а навіщо подальше перетягування ковдри на себе, в умовах вже парламентсько-президентської форми правління? Навіщо ці дії, замість того, щоб будувати країну, зробити її успішною, набирати команду професіоналів, які можуть впоратися з тими викликами, які йому перейшли у спадок, і які існують сьогодні, з урахуванням ситуації і в світі, і, зокрема, в нашій країні", – зазначив він.

На думку політика, Зеленський займається діями, які могли б сконцентрувати ті чи інші функції в його руках.

"Це і звернення до парламенту, який було направлено в Конституційний суд, і вже отримало свою оцінку. Причому, оцінку у відповідності з Конституцією – про збільшення обсягу прав президента в питаннях призначення керівників правоохоронних органів, і багато чого іншого. Так не буває – є основний закон, і треба не просто слідувати йому, тим більше, що президент України є гарантом дотримання Конституції, а не людиною, яка змінює її під себе. Тому тут ці всі дії неправильні", – упевнений Медведчук і назвав правильні кроки.

"Правильні дії – це сьогодні створювати уряд, яке б відповідало інтересам всієї країни. І, в першу чергу, відповідало високому рівню професіоналізму. Повинні прийти люди, які розуміють в цьому сенс, люди, які можуть виправити ситуацію в країні. Люди, які можуть навести порядок у всіх сферах для того, щоб йти по шляху побудови України як успішної країни. Ось це головне стратегічне завдання для президента, і для країни в цілому. І я впевнений, що український народ, коли він побачить такі дії з боку президента, завжди їх підтримає, тому що це вихід з тієї кризової, складної, важкої ситуації, в яку потрапили люди – більшість населення нашої країни. І цього терпіти не можна. Це треба виправляти – виправляти для поліпшення життя, рівня життя і рівня добробуту наших людей", – додав Медведчук.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

Раніше Медведчук заявляв, що українській владі не про "демократичному управлінні" треба говорити з європейцями, а запитати, чому з-за рад Заходу у нас все більше боргів і менше порядку.