Проект «Танці з зірками» – це шоу не про танці, а про людей, які виходять з зони комфорту. Про це в інтерв'ю виданню «Країна.ua» сказала дружина голови Політради партії «Опозиційна платформа  За життя» Віктора Медведчука Оксана Марченко.

«Я отримала травму ще перед початком шоу, далі танцювала на знеболюючих. Тепер знаю, що можу взагалі все, мені все по плечу. Я ніколи не боялася ніякої праці. Це дуже складна праця, і зрозуміло, що за півроку ніхто не може навчитися танцювати, як професіонал. Але це шоу – не про танці. Це шоу про людей, які виходять з зони комфорту», – розповіла телеведуча.

За її словами, особисто вона тренувалася півроку до початку проекту по шість годин на день.

«Я сама спортивна людина, тренуюся по п'ять разів на тиждень з тренером. Спеціально для танців додатково брала уроки у педагогів – танцюристів. Танцювальні кроки неприродні для тіла в звичайному житті. У тій же румбі або ча-ча-ча з'являється таке відчуття, що в тебе коліна вивертаються навиворіт. По ідеї навантаження і складність танців потрібно було збільшувати поступово, щоб не "вбивати" ноги, але мені траплялися складні танці. Я вийшла на пік своєї форми тільки до контемпорарі, але вважала за потрібне піти», – розповіла Оксана Марченко.

Телеведуча відзначила, що її відхід з проекту був пов'язаний із травмою, а не з хвилею хейта навколо її імені та імені Віктора Медведчука.

Популярні новини зараз

Перший танок молодят став останнім, розійшлися одразу після весілля - "Учора ще зі мною ночував"

Дача Зеленського перетворилася на місце для весіль? Журналісти показали "бізнес" у резиденції президента

У клієнта ПриватБанку загадково зникли майже 4 мільйони - повернулися ні звідки

Лакшері життя Смолія, підмочена репутація Зеленського і сивина в бороду - біс в ребро у Поплавського, головне за день 5 липня

Показати ще

«Я б продовжувала працювати, незважаючи на інформаційний негатив. Але танці ускладнювалися, а два переломи на ребрах погано зросталися. Я отримала травму ще до першого ефіру, коли ми репетирували складну підтримку. Але танцювала на знеболюючих всі ці сім тижнів. Перед тренуваннями їздила до лікаря, який обкалывал мені спину. Це було дуже важко. Лікар сказав, що я ризикую на місці переломів отримати проблеми зі здоров'ям, так що це було медичне рішення», – додала Оксана Марченко.