Націонал-радикали дозволяють собі насильство, але такий стан справ влаштовує українську владу та президента України Володимира Зеленського.

Про це заявила прес-служба партії «Опозиційна платформа – За життя», коментуючи замах на вбивство харківського активіста «Партії Шарія».

«Замах на вбивство харківського активіста «Партії Шарія», загрози і планомірна відкрита підготовка інших терористичних актів, таких як акція 25 червня біля офісу Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Харкові, яку вже анонсували представники «Нацкорпуса», ‒ це все ланки одного ланцюга», – переконані в політсилі.

У партії вважають, що влада чудово розуміє власну політичну неспроможність, так само, як і високу ймовірність своєї поразки на майбутніх виборах.

«Саме тому, прагнучи зберегти своє становище, і йде по шляху режиму Порошенко, переслідуючи неугодних за їхню політичну позицію. Так що Президент Зеленський несе повну персональну відповідальність за розгул радикалізму і терор щодо інакомислячих», – вважають в ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Знайшов нову Дашу - "холостяк" Макс Михайлюк не приховує чергову кохану, іскри через край

Десятки копів та медиків – натовп розлючених молодиків влаштував дикі 90-ті

Легендарний актор задихається, на місце негайно викликали "швидку" - лікарів немає

Франківщину окупують повзучі тварюки — змія вирішила оселиться в житловому будинку

Показати ще

Партія констатує той незаперечний факт, що націонал-радикальні сили в Україні отримали карт-бланш на напади, терор, підпали і вбивства.

«Вони усвідомлюють свою абсолютну безкарність і надихаються прикладами відкритих і цинічних вбивць, які не тільки не несуть відповідальності за скоєні злочини, але і стають «героями» при повному, імпотентній потуранні правоохоронних органів, влади в цілому та особисто Президента. Вони бачать безпорадність судів, нерішучість поліції і безкарність тих, хто закидає вибуховими пакетами офіс «Опозиційної платформи – За життя» в той час, як поліція затримує представників служби безпеки партії», – обурені в політсилі.

У зв'язку з цим, «Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що влада зобов'язана негайно і жорстко зупинити націонал-радикальний тероризм, затримати та притягнути до відповідальності злочинців.