Відома телеведуча Оксана Марченко, дружина народного депутата, голови ОПЗЖ Віктора Медведчука, розповіла, яке значення для неї та її чоловіка має сім'я.

За словами Оксани Марченко, сім'я для неї та Віктора Медведчука - це не просто тил. Для них - це і тиха гавань, і, якщо потрібно, найсильніші космічні війська. Про це вона заявила виданню «Страна.ua» .

«Ми все обговорюємо до моменту прийняття рішення. Але якщо рішення вже прийнято, ми всі як один кулак. Мене підтримувала сім'я, і це давало сили. Мої діти і батьки приїжджали на ефіри, за лаштунки, щоб підтримати мене. Чоловік розумів, що мені потрібно тільки їсти і спати, тому що я приходила додому і валилася з ніг. Всі обов'язки по дому, сім'ї і дітям він звалив на себе, і я йому дуже вдячна. Цей досвід нас ще більше згуртував», – розповіла телеведуча про той період свого життя, коли брала участь у проекті «Танці з зірками».

За словами Оксани Марченко, її сім'я філософськи відноситься до того цькування, яке їм влаштували.

«Це ж не зараз почалося. Ми дуже філософськи до цього ставимося. Я, як людина віруюча, розцінюю будь-яку ненависть і критику як щаблі, по яких я піднімаюся вгору. Якщо ти не уподобляешься тим, хто направляє на тебе свою негативну енергію, ти ростеш над собою», – поділилася своїм баченням проблеми дружина Медведчука.

Популярні новини зараз

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Показати ще

Також відома телеведуча розповіла, як допомагає своїм дітям, які теж мимоволі виявилися втягнуті в цю проблему.

«За дітей переживаю, їм ще тільки належить навчитися бути сильними. Пам'ятаю, коли донька була ще маленька, а у нас в країні почався "демократичний бєспрєдєл", вона плакала і питала: "Мамо, чому вас так сильно ненавидять, чому хочуть вбити?" Я говорила, що вони так жартують, це така гра. Але коли вона підросла, це було складніше пояснювати грою», – поділилася спогадами Оксана Марченко.

Проте, зазначила телеведуча, на серцях її дітей ці рубці все одно залишилися.

«Ми завжди їм говорили: ми не захистимо вас від цього жорстокого світу, але можемо навчити вас бути сильними. Головне – бути чесною, порядною людиною, любити людей і не відповідати злом на зло. В цьому наша могутність ‒ ми ніколи не опустимося до "зуб за зуб" або "око за око"», – додала Оксана Марченко.