«Скажіть, яке суспільство ми збираємося будувати, і я буду будувати».
Хто б міг подумати, що ці слова Леоніда Кучми, сказані ще в 1992 році - на зорі незалежності - сьогодні знову актуальні як ніколи», - так блогер Сергій Розенбаум написал в Facebook в честь Дня Конституції України.

За словами Розенбаума, такі політики Зеленський, Порошенко, Тимошенко та інші політики не будуть вирішувати проблеми України, тому що займаються тільки «бійкою за годівницю».

«Якщо задуматися над питаннями, що мають життєво важливе значення, то побачимо, що всі ці зеленские, порошенко, тимошенко, «голосята» та інші займаються тільки нескінченної «бійкою за годівницю» та набивають власні кишені», - констатував автор.

Серед значущих політичних фігур, зазначає Розенбаум, тільки представники партії Віктора Медведчука піднімають питання, життєво важливі для України.

«А життєво важливі питання «Яке суспільство ми збираємося будувати?» звучать зараз тільки кіл інтелектуалів. Серед значущих політичних фігур хіба що Ренат Кузьмін з партії Медведчука пропонує замислитися над тим, яке суспільство ми будуємо і куди йдемо», - наводить приклад автор.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Розенбаум пояснює, що «фактично Кузьмін пропонує, щоб всі здорові сили об'єдналися заради спільної справи – як побудувати нову Україну, яка буде розвиватися і захищати своїх громадян».

«Україна повинна бути самостійною, незалежною, вільною країною, яка розвивається в інтересах українського народу». Мета сформульована вірно. Готовий підписатися під кожним словом», - написав блогер.

За словами Розенбаума, громадська платформа, яку створює Ренат Кузьмін, який об'єднає всі здорові сили і справжніх патріотів України.

«Тепер питання за тим, якими методами будувати цю нову Україну – «україна для людей», яка буде розвиватися, а не деградувати.
Тому для мене громадська платформа, яку запропонував створити Ренат Кузьмін – це маркер на наявність в українському суспільстві здорових сил і справжніх патріотів (а не тих, хто бігає по вулиці за дешевий прайс)»

Я просто не мог не поделиться своими мыслями о нашем общем украинском будущем в День конституции Украины. Заранее прошу...

Geplaatst door Serge Rozenbaum op Zondag 28 juni 2020