В Академії економічних наук України закликали Зеленського відповісти на лист Медведчука.

Перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко звернувся до президента України Володимира Зеленського та закликав його відповісти на лист голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Текст звернення Громадської організації "Академія економічних наук України" виявився в розпорядженні ІА ZIK.

"Звернення глави політради партії" Опозиційна платформа - За життя "Медведчука В. В., адресований вам від 16.06.2020 року, викликало великий резонанс в українському суспільстві, як серед людей робітничих професій, так і інтелігенції. 75% виборців голосували на виборах за вас в надії, що ви зупините братовбивчу війну на Сході України і поверніть непідконтрольні території Донбасу до складу України мирним шляхом - без насильства і застосування зброї. Це саме той самий виклик, на який не зміг піти ваш попередник, пан Порошенко П. А., якого теж обрали з надією на негайне мирне вирішення конфлікту на Донбасі. Однак, по сьогоднішній день в Донецьких і Луганських областях продовжують гинути і отримувати поранення як військові, так і мирні люди. Ця війна забирає майже 20% бюджету України і не дає можливості для економічного і соціального зростання нашої держави. Це перша ключова проблема України ", - наголошується в ньому.

У зв'язку з цим Анатолій Пешко просить главу держави підтримати ініціативу народного депутата Віктора Медведчука з метою встановлення миру на Донбасі шляхом реалізації Мінських угод №2.

Також Академія економічних наук України закликає президента прислухатися до голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" і "не виконувати деструктивні установки представників МВФ, Світового банку та інших прозахідних структур", які стосуються підвищення житлово-комунальних тарифів для населення.

Крім того, Анатолій Пешко закликає Зеленського взяти до уваги поради народного депутата Віктора Медведчука і в питанні припинення примусової українізації, яка негативно позначається на загальній атмосфері психо-емоційного стану всього українського суспільства.

При цьому наголошується, що викладене звернення Академії економічних наук України до президента підтримують також ГО "Промисловий - аграрний рада України" Суспільство ", ГО" Захистимо народ і землі України ", та ін.