У Кремлі прокоментували слова Зеленського про фінансування Медведчука Росією.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що інформація у Володимира Зеленського помилкова, і РФ не фінансує Віктора Медведчука, Про це Пєсков сказав під час прес-конференції у п'ятницю, 10 липня.

«Російська Федерація не фінансує Медведчука ... як видно, у президента України є помилкова інформація», - сказав Пєсков.

Так в Росії відреагували на заяву президента України Володимира Зеленського, зроблене під час його офіційного візиту 9 липня 2020 року на Волинь. Тоді керівник «Нацкорпуса» на Волині Андрій Дьяченко поставив президенту питання про джерело фінансування політичних проектів Медведчука. 

Президент відповів, що він упевнений: фінансування йде з Росії.

«Ми повинні з вами жити по закону. Я впевнений, що фінансування йде з Російської Федерації. У нас є правоохоронні органи, які, дійсно, повинні розбиратися », - заявив Зеленський.

Популярні новини зараз

У Києві дитина розстріляла чоловіка

На Франківщині швидка залишила помирати чоловіка з хворим серцем: "Він просто п'яний"

У Франківську маршрутників застукали на мерзенному занятті з пенсіонерами

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Показати ще

Варто відзначити, що Зеленський вперше голослівно заявив про нібито російські джерела фінансування Медведчука чи його політичної сили ще 31 серпня 2019 року в своєму інтерв'ю на "1 + 1". З тих пір пройшов майже рік, але ніяких доказів своїх слів Зеленський так і не представив.