В умовах пандемії країни повинні об'єднати свої зусилля для подолання коронавірусу, який став загальним для всіх викликом. Щоб впоратися з цією страшною загрозою, потрібно забути про протиріччя і чвари.

Саме цьому завданню був присвячений міжнародний міжпартійний круглий стіл «Співпраця в сфері безпеки в період пандемії COVID-19», який відбувся 14 липня і був організований партією «Єдина Росія», яку представляв її голова Дмитро Медведєв.

Незважаючи на відмінність у позиціях і ідеологічних засадах,сьогодні необхідна співпраця політичних партій, парламентів і виконавчої влади - саме ця взаємодія допоможе подолати страшний виклик, з яким зіткнулося людство в XXI столітті. Таким був лейтмотив цього заходу.

В круглому столі взяла участь партія «Опозиційна платформа - За життя», яку представляли голова Політради Віктор Медведчук і керівник міжнародного напрямку роботи партії Олег Волошин.

 Віктор Медведчук подякував організаторам, які виступили з цією ініціативою зазначив,  що необхідно об'єднуватися навколо ООН, тому що це єдина організація, яка може об'єднати зусилля в боротьбі з цією проблемою . Медведчук також зазначив, що, на жаль, сьогодні заклики, що стосуються скасування санкцій, лише поглиблюють економічну ситуацію, і заклики припинити бойові дії залишаються непочутими.

Манфред Грунд, керуючий справами фракції ХДС / ХСС, заявив, що в даній ситуації необхідно не допустити, щоб яка-небудь держава могло скористатися періодом нестабільності для розпалювання конфліктів.

«Ми підтримуємо заклики Генерального секретаря ООН, який закликав припинити вогонь і реалізовувати інші заходи», - додав німецький політик.

Віктор Медведчук також підкреслив важливість припинення вогню, припинення бойових дій.

Популярні новини зараз

″Ще труси на голову одягни″: Надя Дорофєєва зазнала модного провалу, поєднавши непоєднуване

Ніжки-ниточки: фото змарнілої Заворотнюк налякало користувачів

Одіозна Ніцой накинулася на напівголу Кароль і Полякову: "А я попереджала!"

На вулицях Львова розцвіла "квітка смерті" - страшно прекрасна

Показати ще

«В Україні, треба це зазначити, коронавірус наклався на проблему, яка є проблемою № 1 для країни останні 6 років - як при колишній, так і за нинішньої влади. Це проблема мирного врегулювання на Донбасі. Це дійсно найбільший  біль сьогодні в Україні, як і те, що влада, сьогоднішня влада пана Зеленського і його команди, завела в безвихідь це питання. Так відбувається, на превеликий жаль для нашої партії, яка запропонувала мирний план врегулювання і реалізує його на всіх рівнях, в тому числі і міжнародному. Це викликає величезну стурбованість, і ми розуміємо, що влада Зеленського не може встановити мир на Донбасі».

В ході обговоренням проблеми коронавірусу Медведчук розповів лідерам політичних сил іноземних держав про ту боротьбу, яку веде партія «Опозиційна платформа - За життя» проти діяльності бактеріологічних лабораторій, розміщених Сполученими Штатами на території України ще 15 років тому.

Медведчук особливо підкреслив, що необхідно підвищити в міжнародних відносинах роль Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

«Протягом 15 років ведуться переговори про підписання протоколу до цієї Конвенції. На жаль, сьогодні існує можливість для деяких держав, у тому числі США, проводити дослідження на території інших держав на шкоду цим державам. Я вважаю, що ми повинні підтримати всі країни, які ведуть боротьбу за підписання цього документа, в тому числі і Росію, яка домагається його прийняття ».

У круглому столі також взяли участь: Сун ТАО, завідувач Міжнародного відділу Центрального комітету Комуністичної партії Китаю; Андрос КІПРІАНУ, генеральний секретар Партії трудового народу Кіпру (АКЕЛ); Манфред Грунд, керуючий справами фракції ХДС / ХСС, спікер фракції з питань зовнішньої політики; Йоахим ПФАЙФФЕР, спікер фракції ХДС / ХСС з питань економічної та енергетичної політики; Ітіро АЙСАВА, голова Парламентської асоціації японо-російської дружби, член парламенту, депутат від Ліберально-демократичної партії Японії; Арман КИРИКБАЕВ, перший заступник голови партії «Nur Otan»; Марко Джуріч, заступник голови Сербської прогресивної партії; Тоні Сітхембізо ЙЕНГІНІ, глава національного підкомітету АНК з питань миру і стабільності (ПАР); Джевдет Йилмаз, заступник голови Партії справедливості і розвитку Туреччини з міжнародних питань; Хоанг Бінь Куан, завідувач міжнародного відділу ЦК Комуністичної партії В'єтнаму.