В Україні справжній обвал промислового виробництва, і причина цього зовсім не пандемія коронавіруса, як намагається запевнити Кабмін, а проведена ним неадекватна політика. Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Як зазначив парламентарій, за даними Держстату, за перше півріччя 2020 року Україна втратила 8,3% промислового виробництва.

Найбільш значний спад спостерігався в легкій промисловості (16,9%), машинобудуванні (22,2%) і в автопромі (30,8%).

«Такого падіння українська промисловість не знала з 2014 року», ‒ підкреслив Медведчук.

За його словами, влада цинічно обманює народ, коли говорить, що причиною спаду промислового виробництва є пандемія коронавіруса.

Популярні новини зараз

Українці знайшли вагому причину скасувати тариф на доставку газу: вся справа у трубах

Новий фільм "Володар перснів" готує несподіваний поворот: стало відомо головний сюжет

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Показати ще

«Влада стверджує, що причина – пандемія коронавіруса і що зараз, виходячи з карантину, українська економіка нібито "відновлюється". Всі ці пояснення – цинічний обман. Українська промисловість знижувала обсяги виробництва весь минулий рік. Причини падіння не були усунені і, відповідно, падіння продовжилося і в поточному році», ‒ наголосив Віктор Медведчук.

Політик акцентував увагу на тому, що в уряду немає чіткого плану, як виводити українську економіку з кризи.

«Вже другий Кабмін при нинішній владі так і не спромігся розробити план виведення української промисловості з кризи. Україна втрачає сотні тисяч робочих місць, мільярди доларів валютної виручки, недоотриманої через зниження експорту, а уряд не діє злочинно», ‒ підкреслив парламентарій.

На його думку, подібна злочинна бездіяльність може дорого обійтися українському народу.

«Продовження такої неадекватної політики нинішнього Кабміну веде країну до економічної та соціальної катастрофи», ‒ підсумував Віктор Медведчук.

Раніше Віктор Медведчук повідомив, що спроба Євросоюзу заборонити розвиток українського машинобудування є свідченням його колоніальної політики по відношенню до України.