У партії Віктора Медведчука висловили думку, що на виборах Україні потрібна повне "перезавантаження" влади.

Про це заявила прес-служба партії «Опозиційна платформа – За життя», коментуючи відеозізнання соратника екс-президента Петра Порошенка, бізнесмена Давида Жванії.

«Член організованого злочинного угруповання Давид Жванія оприлюднив ряд видеопризнаний, які, по суті, можна розцінювати як явку з повинною. Колишній соратник і однодумець Порошенко розповів, як члени ОЗГ, до якої також входили Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Павло Клімкін та інші так звані опозиційні політики часів евромайдана, підготували і здійснили державний переворот в Україні. Прикриваючись протестують на Майдані і використовуючи їх, за словами Жванії, «як масовку для захоплення влади», члени ОЗГ взяли курс на повне усунення обраного Президента», – нагадали в політсилі.

У партії акцентували увагу на тому, що державний переворот, масові вбивства, розкрадання, передача хабара європейського чиновнику за лобіювання інтересів Порошенко, збагачення Президента Порошенко і його оточення на мільярди доларів – далеко не повний перелік злочинів, скоєних «майданними лідерами».

У ОПЗЖ зазначили, що у будь-якій правовій, демократичній і незалежній державі визнання політика, причетного до такої резонансних злочинах, стало б приводом для негайного, неупередженого та всебічного розслідування, але не в Україні.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

«Плівки Онищенко, Деркача, а тепер вже і визнання Давида Жванії представники правоохоронних органів України просто не помічають. Ні генеральний прокурор Венедиктова, ні голова СБУ Баканов не вважали за потрібне навіть прокоментувати заяви Жванії. Враховуючи той факт, що обидва ці особи входять у число так званих «100% людей Президента», можна зробити висновок: таке замовчування є виваженою політикою української влади і особисто Зеленського», – переконані в партії.

У ОПЗЖ впевнені в тому, що все це відбувається за прямою вказівкою західних «стратегічних партнерів» України, які в 2014 році були кровно зацікавлені у зміні влади.

«Президент Зеленський, який активно відреагував на звинувачення псевдоактивиста і «антикорупціонера» Шабуніна, цинічні по своїй зухвалості й нахабності факти нападів на опозиційних політиків просто ігнорує. Зеленський мовчить, коли офіс партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» піддається нападам, коли радикали закидає його гранатами, вибуховими пакетами і фаєрами, коли на активістів нашої партії та інших неугодних владі політичних сил здійснюються напади, які призводять до тяжких травм і кваліфікуються як замах на вбивство», – нагадали в політсилі.

Хвиля насильства, продовжили в прес-службі, спровокована безкарністю націонал-радикалів і різних маргінальних елементів, які отримали масовий доступ до зброї із зони АТО, сьогодні вже обертається терористичними актами, стріляниною на вулицях та захопленням заручників.

«Президент Зеленський та його оточення повністю усунулися від виконання своїх обов'язків, пов'язаних з захистом українських громадян, розслідуванням злочинів, у тому числі спрямованих на повалення конституційного ладу. Точно так само, як нічого не роблять вони і для реалізації Мінських угод, спрямованих на встановлення миру на Сході України, для розвитку економіки, зниження житлово-комунальних тарифів і забезпечення соціального захисту населення», – констатували в ОПЗЖ.

У зв'язку з вищесказаним, «Опозиційна платформа – За життя» вимагає, щоб Президент України Володимир Зеленський, а також його оточення добровільно пішли у відставку.

«Україні необхідна повна «перезавантаження» влада на позачергових президентських і парламентських виборах», – підсумували в партії «Опозиційна платформа – За життя».