Поки при владі Президент Володимир Зеленський та його команда, Донбас в Україну не повернеться, як і Україна не повернеться на Донбас.

Про це заявил голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Медведчук, прокоментував міркування глави держави про те, кого призначити Тристоронню контактну групу замість Леоніда Кучми.

Голова Політради партії ОПЗЖ нагадав, що після рішення Леоніда Кучми покинути ТКГ Зеленський почав називати вірогідних претендентів на пост глави делегації України в Тристоронньої контактній групі.

Однак, наголосив парламентарій, для мирного врегулювання важлива не прізвище, а саме і виключно політична воля Президента України.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

«…Готовність виконувати Мінські угоди, а не шукати шляхи для того, щоб ухилитися від їх виконання, міркувати про плани А і Б, вимагати "розшифрувати" пункти Мінських угод, що інакше як абсурдною і примітивним назвати не можна. Ні в Зеленського, ні у його команди немає політичної волі для реалізації Мінських угод. І поки ця воля не з'явиться, ніяких результатів від будь-якого призначення не буде», – переконаний віктор Медведчук.

На його думку, міркування про те, кого призначити Тристоронню контактну групу, потрібні виключно для піару і імітації бурхливої діяльності, спрямованої на демонстрацію спроб добитися миру, а не на реальне його досягнення.

«І слухаючи слова Президента про те, хто очолить українську делегацію, мимоволі згадуєш мораль байки Івана Крилова "Квартет": "А ви, друзі, як не сідайте, все в музиканти не годитесь". Поки при владі в Україні Зеленський та його команда, Донбас не повернеться в Україну, а Україна не повернеться на Донбас. І це вже очевидний факт», – резюмував Віктор Медведчук.

Раніше політик заявляв, що повернення Донбасу в Україну і України на Донбас залишається і буде залишатися і в найближчі дні, і в найближчі місяці, а з урахуванням цієї влади і в найближчі роки темою номер один. Ніяких реальних кроків влада в напрямку мирного врегулювання не зробила і, як видно з її заяв, робити не збирається.

Крім того, Віктор Медведчук напомнил, що внесення змін до Конституції України з урахуванням особливостей окремих районів Донецької