Рішення президента Володимира Зеленського ввести безвізовий режим з Китаєм і курс на зближення з КНР були прийняті під впливом прокремлівських сил.

Таку заяву в інтерв'ю виданню «Апостроф» зробив головний координатор грантової організації FreeHongKongCentre Артур Харитонов.

«Безумовно, рішення про безвіз з Китаєм і загальне зближення з ним було прийнято під впливом прокремлівських сил», ‒ заявив координатор грантового руху.

Харитонов аргументував це тим, що партія Медведчука поставила перед собою мету посилити співробітництво України та КНР по всіх стратегічних напрямках.

«ОПЗЖ – це абсолютно прокитайська партія, яка відповідає за лобізм китайського бізнесу в Україні. Саме вони сформували міждепутатську групу "Один пояс – один шлях", яка ставить за мету посилити співробітництво України та Китаю на всіх стратегічних рівнях. Фактично це означає інтервенцію КНР на всі стратегічні рівні. Пекін в першу чергу не цікавиться нашими яблуками, а важкою промисловістю», ‒ пояснив він.

Популярні новини зараз

Співачка Аlyosha показала маленьку донечку: копія Тараса Тополі

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

«ОПЗЖ, безумовно, лобіює інтереси Пекіна», ‒ впевнений координатор.

На підтвердження своїх слів Харитонов навів аргумент, що голова політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук – це найбільш цитований український політик в китайських ЗМІ.

«Кум Володимира Путіна Віктор Медведчук – це, напевно, найбільш цитований у китайській пресі український політик. Згадки про нього з'являються в Сіньхуа (головне урядове агентство КНР зі штаб-квартирою в Пекіні. ‒ Ред.) та інших… практично щотижня», ‒ заявив координатор грантової руху Артур Харитонов.